Navracsics Tibor és Ferencz Orsolya: a nemzeti tőkéseknek finanszírozniuk kell a konzervatív média működését

A Navracsics Tibor és Ferencz Orsolya Facebook-oldalán egyaránt megjelent levél szerint az elmúlt napokban tömeges elbocsátások zajlanak a polgári, jobboldali médiában, amelyek következtében családok egzisztenciája és emberi sorsok kerültek válságba.

Hírdetés


Forrás:gondola.hu
Tovább a cikkre »