Magyar Péter: „elárulták a hazájukat”

Magyar Péter: „elárulták a hazájukat”

„Az Országgyűlés elfogadta a közmédia új szabályozását, a gyűlöletkeltő plakátok betiltását és az uniós pénzek hazahozatalához szükséges jogszabályokat. A Fidesz mindenre nemmel szavazott” – írta Facebook-oldalán Magyar Péter miniszterelnök.

A kormányfő kommentben úgy fogalmazott: „A fideszes képviselők megint elárulták a hazájukat.”

Hírdetés

Az Országgyűlés keddi rendkívüli ülésén elfogadta:

  • az Országgyűlés vizsgálóbizottságai munkájának hatékonyabbá tételéről szóló törvényjavaslatot,
  • a médiaszolgáltatásokról és a kommunikációról szóló törvényjavaslatot,
  • az uniós forrásokhoz való hozzáféréshez szükséges törvénymódosításokat,
  • a sürgős és a kivételes eljárások számát átmenetileg emelő házszabály-módosítást.

  • Forrás:infostart.hu
    Tovább a cikkre »