Hetven év múltán is összetartoznak – érettségi találkozó Füleken

Fülek. Nem mindennapi eseményre került sor a füleki gimnáziumban, ahol az iskola fennállásának 75 éves történetében először tartottak 70 éves érettségi találkozót. Az 1955/56-os tanévben érettségizett XI. A és XI. B osztály hét öregdiákját Péter Juraj, az iskola igazgatója fogadta és köszöntötte.

Hírdetés


Forrás:ma7.sk
Tovább a cikkre »