Megszabadítjuk a magyarokat „a hazánkat kirabló, az állampolgárokkal szemben fellépő, őket fenyegető, életüket ellehetetlenítő politikai és gazdasági maffiától” – mondta Magyar Péter miniszterelnök az Orszűggyűlés hétfői ülésén, napirend előtt.
Hírdetés
Forrás:ma7.sk
Tovább a cikkre »


