Nem elég a vasúti vágányzár a győri fővonalon, az M1-es autópályán is baleset volt.
Az M1-es autópályán, a Hegyeshalom felé vezető oldalon, Tata térségében egy személyautó és egy kamion ütközött össze. A 68-as km-nél lezárták a külső sávot. Közel 2 km-es a torlódás – közölte az Útinform.
Mint írják, élénkül a forgalom az autópályák és a főutak, a fővároshoz közeli szakaszain, lassan telítődnek a sávok.
Hírdetés
Folyamatosan frissülő információk az Útinform oldalán!
Forrás:infostart.hu
Tovább a cikkre »


