A leghosszabb ideje szolgáló katonák fokozatos leszerelése az idei év végéig elkezdődik – Védelmi Minisztérium

Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

2026 végéig megkezdődik a 2014 és 2022 óta a hadseregben szolgálók fokozatos leszerelése.

Hírdetés

Hirdetés (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});


Forrás:karpatinfo.net
Tovább a cikkre »