Ártatlan játéknak tűnt: trambulinon vesztette életét egy kétéves kislány

Ártatlan játéknak tűnt: trambulinon vesztette életét egy kétéves kislány

Ártatlan játéknak tűnt: trambulinon vesztette életét egy kétéves kislány Balaskó Réka2025. 06. 18., sze – 13:22

Tragikus baleset árnyékolta be a múlt hétvégét a spanyolországi Alquerías városában, ahol egy gyermekjáték végződött halálesettel. 

Egy kétéves kislány vesztette életét trambulinozás közben, amikor a szabadban felállított eszköz áram alá került.

A helyi hatóságok tájékoztatása szerint a baleset akkor történt, amikor a trambulin fém szerkezete valamilyen módon érintkezésbe került egy elektromos vezetékhez csatlakozó kerítéssel. A kislányt áramütés érte, ennek következtében eszméletét vesztette, és vérezni kezdett az orra. 

Hírdetés

A mentők gyors beavatkozása ellenére a gyermek a helyszínen életét vesztette.

A baleset idején több másik gyermek is a trambulinon tartózkodott. Egy nyolcéves lányt és két tizenkét éves fiút sérüléseikkel kórházba szállították, állapotukról egyelőre nem közöltek részleteket. A helyszínen tartózkodó egyik felnőtt, egy 29 éves nő pánikrohamot kapott, őt szintén ellátták a mentők.

A tragédia körülményeit vizsgálják, a város polgármestere, José Luis Marín megerősítette, hogy a balesetet valószínűleg az elektromos rendszer hibája okozta.

(pluska, cas.sk)


Forrás:ujszo.com
Tovább a cikkre »