Párkányi gyermeknap sok érdekességgel, mesével, játékkal (FOTÓK) Mészáros Richárd2025. 05. 31., szo – 12:54
Remek nyári idő, pezsgés, tánc és játék a platánfák alatt, kisvonat és meglepetések. Idén is szórakoztató, színes programot állítottak össze a gyerekeknek a szervezők.
Reggeli zenés, táncos bemelegítés, különféle érdekes foglalkozások, kisvonatos utazás, gyermekkoncert, filmvetítés, könyvajándék – a gyermeknap alkalmából idén is változatos, színes programmal várták a kicsiket és a nagyokat a szervezők a város korzóján, ahol a platánfák alatt zajlottak az események.
Délelőtt Greguss Anikó műsorát élvezhették a gyerekek, a táncba és mókázásba ők is bekapcsolódtak, fél tizenegytől pedig Tinti Linti koncertjére került sor.
Arcfestés, lufihajtogatás, gyöngyfűzés, mackóvarrás és agyagozás várta a nebulókat, társasjátékokat játszottak, és magával Micimackóval is találkozhattak. A városi könyvtár csapata csodaszép mesekönyvekkel jelentkezett, könyvajándékot is hazavihettek a résztvevők.
A Párkány és Vidéke szerkesztősége origamit hajtogatott a gyerekekkel, a helyi moziban pedig alkalmi vetítéssel fogadták a közönséget. A buborékfújást és a kölyökvonatos utazást sem hagyták ki a gyerekek.
A párkányi gyermeknapon még a bölcsődés korú apróságok is jól szórakoztak, a szülők örömmel kapcsolódtak be a foglalkozásokba és a közös táncba a korzón, május utolsó szombatján.
Forrás:ujszo.com
Tovább a cikkre »


