Eltűnt egy testvérpár – napok óta nem látták a hét- és négyéves kislányt

Eltűnt egy testvérpár – napok óta nem látták a hét- és négyéves kislányt

Eltűnt egy testvérpár – napok óta nem látták a hét- és négyéves kislányt Kulcsár Péter2025. 05. 18., v – 07:45

A rendőrség a lakossághoz fordult segítségért.

Nagy erőkkel keresi a rendőrség a 7 éves Isabella Sadie Handley-t és a 4 éves Anabela Ivy Handley-t. Egy testvérpárról van szó: a gyermekek utoljára besztercebányai állandó lakhelyükön tartózkodtak, eltűnésüket május 15-én jelentették.

Hírdetés

Isabella szemei barnák, haja vállig érő és gesztenyebarna, míg Anabela szemei sötétszürkék, szőke haja szintén a válláig ér. Mindkét gyermek szlovák állampolgársággal rendelkezik. Arról nincsenek információk, hogy pontosan milyen ruházatot viselhetnek.

A hatóságok azt kérik, amennyiben találkoztak az elmúlt napokban a képen látható kislányokkal, illetve tudják, merre lehetnek, feltétlenül tegyenek bejelentést a 158-as segélyhívón, vagy a keresőszolgálat 0940 555 959-es telefonszámán.

(rendőrség)


Forrás:ujszo.com
Tovább a cikkre »