Váratlan könnyítés a Gondosóráknál

Váratlan könnyítés a Gondosóráknál

A kormányablakok mellett már a gyógyszertárakban is lehet regisztrálni a Gondosórára – közölte a kiemelt társadalmi ügyekért felelős miniszterelnöki biztos.

Nyitrai Zsolt úgy fogalmazott közösségi oldalán: „azért dolgozunk, hogy mindenki számára gyorsan és egyszerűen elérhetőek legyenek a közszolgáltatások. Jó példa erre a Gondosóra, amely segítség egy gombnyomással”.

Hírdetés

„Amennyiben ön 65 év feletti és még nem regisztrált, akkor tegye meg még ma a 06 80 80 40 50-es telefonszámon, vagy akár a patikában is” – javasolta a miniszterelnöki biztos

Hankó Zoltán, a Magyar Gyógyszerészi Kamara elnöke a videóban hangsúlyozta: a gyógyszerészek azért dolgoznak, hogy támogassák az embereket egészségük megőrzésében és helyreállításában.

„A Gondosóra program egy újabb lehetőség arra, hogy közelebb legyünk önökhöz. Tanácsot adunk és segítünk az időseknek a regisztrációban is” – hívta fel a figyelmet.


Forrás:infostart.hu
Tovább a cikkre »