Amerikai családok milliói előtt népszerűsíti a degenerált kultúrát az amerikai „elit”
A hírek szerint végre megtörik a jég, és amerikai polgárok milliói jogos igényeit kielégítve idén először buzeráns nőimitátorokkal reklámozza humusz termékét a Sabra Dipping Company.
A humusz (az igazi ínyencek két m-mel írják) egy hamisítatlan sznob étel: egy magára sokat adó belvárosi biszexuális yuppie, egy önérzetes genderszakos hipszter a Szimpla Kertből, vagy Steiner Kristóf és a PaDöDő létezni sem tudna nélküle; de a Momentum vezetőségi üléseiről sem hiányozhat. A humusz egy krémes állagú közel-keleti (arab) étel, melyet csicseriborsóból és tahiniből (szezámpaszta) készítenek olívaolaj, citromlé és fokhagyma hozzáadásával.
A Sabrát 2005-ben vásárolta fel a legnagyobb izraeli élelmiszeripari cég, a Strauss. Mivel a cég élelmiszer-adományokkal támogatta az Izraeli Védelmi Erők Golán-fennsíkon állomásozó csapatait, s ezzel a honlapján is elbüszkélkedett, amerikai aktivisták és egyetemisták bojkottot hirdettek a termékei ellen. A fenyegetés hatására a Strauss átfogalmazta és a honlapján is egy eldugottabb helyre tette át a hirdetést.
A kecsegtető üzleti lehetőségek a Pepsi figyelmét is felkeltették, így 2008-ban ők is bevásárolták magukat a Sabrába, amely 2016-ban már 800 millió dolláros árbevételt ért el, és jó úton jár, hogy a Pepsi következő 1 milliárd dolláros márkája legyen. (Ez forintban 300 milliárdot jelent. Viszonyításul: a magyar édességforgalom 2018-ban 250 milliárd forint volt.)
„Különféle személyiségeket, igazi egyéniségeket ültetünk az asztal mellé, és bemutatjuk, hogy milyen hihetetlenül változatos, nélkülözhetetlen és rokonszenves (hipszterül: cool) kaja a hummusz napjainkban” – hazudja Jason Levine az Adweek oldalán, ahol három reklámfilm-előzetest, úgynevezett teasert is közzétettek.
Az elsőn a két gusztustalan Drag Queen ratyi ripacskodik:
Egy biztos: a Super Bowl-t az Egyesült Államokban 100-110 millió ember, míg Magyarországon Para-Kovács Imre nézi végig. Az idei, különösen népszerű félidei (úgynevezett halftime) show-ban Jennifer Lopez és Shakira rúgja majd a port, és reméljük, az újabban divatos „leszbicsók” sem marad el. A döntőben sugárzott reklámspotoknak tehát irgalmatlan nézettségük van. A hirdetések sugárzása ezért csillagászati összegbe, fél percenként 5,6 millió dollárba, vagyis 1,68 milliárd forintba (!) kerül; de jó lóra tesz, aki vállalja a kiadásokat, mert biztosan célba érnek az üzenetei. Kétségem sincs afelől, hogy a vasárnapi döntő után a globális média felvilágosultabb fele ájultan fogja ünnepelni bátorságáért a Sabrát; toleranciájáért az NFL-t; és a két „ennivaló” Drag Queen ratyit, akiknek korábbi Twitter-bejegyzéseivel búcsúzom „rémisztő, fehér, hetero és keresztény” sorstársaimtól.
– A sterilitás kultusza – egy látlelet a hanyatlásról (18+)
– Tort ül a fertő: adalékok a hanyatlás parádéjához
– A ferde hajlam térnyerése (I. rész) – Az aknamunka évtizedei; zsidók, pedofilok és hedonisták
– A ferde hajlam térnyerése (II. rész) – Perverz propagandisták és a médiatúlsúly
– Transzneműség, genderelmélet – napjainkban újult erővel zülleszt az évszázados zsidó szexológia
Forrás:kuruc.info
Tovább a cikkre »