Tizenhat focimeccs a vasárnapi tévés kínálatban

Tizenhat focimeccs a vasárnapi tévés kínálatban

Spanyol, német, angol, francia, olasz és NB II-es magyar bajnokik között lehet választani magyar nyelven.

M4 Sport
10.15: Asztalitenisz, World Tour-verseny, Budapest
12.15: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Győr-Szeged
14.15: Futsal, Magyar Kupa, döntő
16.45: Kosárlabda, férfi Európa-bajnoki selejtező, Ukrajna-Magyarország

Sport 1
3.00: Ökölvívás, profi gála, Las Vegas, Deontay Wilder-Tyson Fury
11.45: Kézilabda, férfi EHF Kupa, csoportkör, Cuenca-Löwen
14.00: Tenisz, ATP-torna, Marseille
16.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Veszprém-Montpellier
18.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, Brest-Győr

Sport 2
1.00: Küzdősport, UFC Fight Night, Auckland
15.00: Lósport, Kincsem+
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Leverkusen-Augsburg
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg-Mainz
21.30: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Los Angeles Lakers-Boston Celtics

Eurosport 1
4.50: Alpesi sí, világkupa, Naeba, férfi óriás-műlesiklás
9.00: Szánkó, világkupa, Winterberg
10.00 és 13.10: Alpesi sí, világkupa, Crans Montana, kombináció
12.05 és 14.30: Sílövészet, világbajnokság, Antholz, női 12,5 és férfi 15 km tömegrajtos verseny
15.45: Északi összetett, világkupa, Trondheim
16.30 és 19.45: Sznúker, Shoot Out 2020, Watford

Hírdetés

Eurosport 2
9.50: Északi összetett, világkupa, Trondheim
10.55: Sífutás, világkupa, Trondheim,
12.05: Kerékpár, Egyesült Arab Emírségek körverseny, 1. szakasz
15.00: Kerékpár, Andalúz körverseny, 5. szakasz
16.45: Kerékpár, Algarvei körverseny, 5. szakasz
21.30: Tenisz, ATP-torna, Rio de Janeiro

Digisport 1
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Lazio
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Sassuolo
17.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Everton
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Sampdoria

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Verona-Cagliari
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Roma-Lecce
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain – Bordeaux

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Reims

Spíler 2
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Granada
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Athletic Bilbao
15.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valladolid-Espanyol
18.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Sevilla
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Villarreal


Forrás:infostart.hu
Tovább a cikkre »