Rió 2016: Három éremesély pénteken – program

A magyar szempontból kissé eseménytelen csütörtöki nap után a péntek már éremesélyekkel kecsegtet. Hosszú Katinka, Cseh Laci és Kapás Boglárka is döntőben úszik, sportlövészetben ismét versenyben Sidi Péter, megkezdik szereplésüket atlétáink, érdekeltek leszünk cselgáncsban, ökölvívásban, vitorlázásban és evezésben, valamint ismét vízbe szállnak,  és remélhetőleg begyűjtenek egy győzelemet férfi vízilabdázóink.

 

 

Magyar érdekeltségű programok augusztus 12-én, pénteken (zárójelben a helyi idő):

 

ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion, Pontal)

14.30-17.20 (9.30-12.10) – délelőtti program

14.35-15.00 (9.35-10.00): hétpróba, 100 m gát (Zsivoczky-Farkas Györgyi, Krizsán Xénia)

15.05-15.53 (10.05-10.53): női súlylökés selejtező (Márton Anita)

15.50-18.08 (10.50-13.08): hétpróba, magasugrás (Zsivoczky-Farkas, Krizsán)

15.55-16.47 (10.55-11.47): férfi diszkoszvetés selejtező B csoport (Kővágó Zoltán)

 

19.30-21.10 (14.30-16.10)- délutáni program

19.30-21.10 (14.30-16.10): férfi 20 km-es gyaloglás (Helebrandt Máté)

 

SZOMBAT 1.20-04.25 (20.20-23.25) – esti program

1.35-2.23 (20.35-21.23): hétpróba, súlylökés (Zsivoczky-Farkas, Krizsán)

3.00-4.00 (22.00-23.00): női súlylökés döntő (Márton?)

3.05-3.27 (22.05-02.27): hétpróba, 200 (Zsivoczky-Farkas, Krizsán)

 

    CSELGÁNCS (2-es Karióka Aréna)

15.00-18.00 (10.00-13.00): férfi +100 kg (Bor Barna), előcsatározások, negyeddöntő

20.30-22.40 (15.30-17.40): férfi +100 kg, vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, döntő

 

 EVEZÉS (Rodrigo de Freitas Lagúna)

17.50 (12.50): férfi egypár C/D középfutam (Pétervári-Molnár Bendegúz)

 

ÖKÖLVÍVÁS (Riocentro – 6-os Pavilon)

18.00 (13.00): férfi 75 kg nyolcaddöntő: Harcsa Zoltán-Arslen Lopez (kubai)

 

    ÚSZÁS (Olimpiai Uszoda)

18.00-20.15 (13.00-15.20) előfutamok:

18.29 (13.29): női 50 m gyors (Molnár Flóra)

18.58 (13.58): férfi 1500 m gyors (Rasovszky Kristóf)

20.10 (15.10): férfi 1500 m gyors (Gyurta Gergely)

20.58 (15.58): férfi 4×100 m vegyesváltó (Magyarország)

 

SZOMBAT 3.00-4.55 (22.00-23.30) elődöntők, döntők:

3.03 (22.03): női 200 m hát DÖNTŐ (Hosszú Katinka)

3.12 (22.12): férfi 100 m pillangó DÖNTŐ (Cseh László)

3.20 (22.20): női 800 m gyors DÖNTŐ (Kapás Boglárka)

3.59, 4.06 (22.59, 23.06): női 50 m gyors elődöntő (Molnár Flóra?)

 

VITORLÁZÁS (Dicsőség Jachtkikötő)

18.00-22.30 (13.00-17.30): női (Cholnoky Sára) és férfi (Gádorfalvi Áron) szörf 10., 11., 12. futam, férfi (Vadnai Benjámin) és női (Érdi Mária) Laser 7., 8. futam

 

SPORTLÖVÉSZET (Olimpiai Sportlövőközpont)

14.00-14.50 (09.00-09.50): férfi kisöbű szabadpuska fekvő (Sidi Péter, Szabián Norbert), alapverseny, 60 lövés

16.00-16.30 (11.00-11.30): férfi kisöbű szabadpuska fekvő, döntő

 

VÍZILABDA (Maria Lenk Uszoda)

férfi csoportmérkőzés, 4. forduló, A csoport:

14.00 (9.00): Magyarország-Japán

 

 

MTI, Körkép.sk

Nyitókép: MTI


Forrás:korkep.sk
Tovább a cikkre »