Magyaroknak is szurkolhatunk: foci, kézi- és kosárlabda a tévében

A Szeged férfi kézisei a BL-ben, a DVSC női csapata az EHF-kupában érdekelt. Folytatódik a női kosárlabda NB I, a Merkantil Bank liga, az olasz, a spanyol és a német labdarúgó-bajnokság. Döntő következik a sznúker Brit Openen.

M4 Sport

15.30: Kosárlabda, női NB I, Győr-Sopron

17.45: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, MTK-Budafok

Sport 1

12.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Bidasoa Irún-Sävehof

14.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Kristiansand-Metz

16.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Zagreb-Szeged

Sport 2

12.30: Labdarúgás, német 2. osztályú bajnokság, Stuttgart-Kiel

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Köln-Paderborn

19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Indianapolis Colts-Houston Texans

22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Seattle Seahawks-Baltimore Ravens

Eurosport 1

9.30: Atlétika, Amszterdam maraton

13.45 és 19.45: Sznúker, Brit Open, döntő

Eurosport 2

12.30: Asztalitenisz, női világkupa, Csengtu

Hírdetés

14.30: Kerékpár, pályakerékpáros Európa-bajnokság, Apeldoorn, 5. nap

17.00: Motorsport, brit Superbike-bajnokság, Brands Hatch, 3. futam

21.00: Úszás, International Swimming League, Dallas

Digisport 1

12.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Internazionale

14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Roma

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Parma-Genoa

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Milan-Lecce

Digisport 2

14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-St. Étienne

17.15: Jégkorong, EBEL, alapszakasz, Fehérvár AV19-Vienna Capitals

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Strasbourg

Digisport 3

14.00: Tenisz, WTA-torna, Moszkva

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Rennes

19.05: Tenisz, WTA-torna, Luxemburg

Spíler1 TV

4.40, 6.05 és 7.15: Motorsport, Moto3, Moto2 és MotoGP, Japán Nagydíj, futam

16.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Liverpool

Spíler2 TV

11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Celta Vigo

13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Betis

15.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Villarreal

18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Valladolid

20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Levante


Forrás:infostart.hu
Tovább a cikkre »