Lengyelország–Portugália percről percre

Lengyelország–Portugália, Eb-negyeddöntő, 21.00, Marseille A találkozó beharangozóját ide kattintva olvashatja. A többi negyeddöntő: Wales–Belgium – július 1. 21.00 (Stade Pierre-Mauroy, Villeneuve-d’Ascq)
Németország–Olaszország – július 2. 21.00 (Stade Bordeaux-Atlantique, Bordeaux)

Franciaország–Izland – július 3. 21.00 (Stade de France, Saint-Denis)

20:32A 21 órakor kezdődő első negyeddöntőt a német Felix Brych vezeti majd a marseille-i Stade Vélodrome-ban. A Vélodrome és környéke a levegőből Robert Grahn / Europress/AFP UEFA 20:30Egy kis egymás elleni: a két válogatott eddig 10 alkalommal találkozott, négy portugál és három lengyel siker mellett három meccs zárult döntetlennel.20:25A Lewandowski vs. Ronaldo beharangozó enyhe túlzás, egyáltalán nem ennek a két labdarúgónak a teljesítményén múlik majd a meccs kimenetel. Az biztos, hogy C. formájától sokkal jobban függnek a portugálok, mint Lewandowskiétól a lengyelek. Ezt bizonyítja például, hogy a a portugál góljai nélkül lehet, hogy mi is megverjük a luzitánokat a csoportmeccsünkön.20:20Köszöntjük kedves olvasóinkat, hamarosan kezdődik az első negyeddöntő az Európa-bajnokságon! Tartsanak velünk, kövessék percről percre tudósításunkat!