Voltaképpen nincsen semmi meglepő abban, hogy eljutottunk idáig: a Demokratikus Koalíció (DK) elnöke, Gyurcsány Ferenc szerint 1945. április 4. immár nem csupán a „felszabadulás” hanem elsősorban a „holokauszt megszűnésének” ünnepe. Történelmünk zsidó szempontok alapján történő átírása folyamatosan zajlik.

A köpönyeg forgandó: valaha nem a diktatúraellenesség és a holománia volt az első
A szemkilövető egykori miniszterelnök hű maradt önmagához. Az április 4-én, szombaton az MTI-hez eljuttatott közleménye hemzseg a hazugságoktól. Mint írja, a „második világháború magyarországi befejezése után a béke most már több generáció számára is megadatott”. Ha eltekintünk az 1956-os forradalomtól, akkor mondhatjuk talán, hogy – legalábbis Magyarországon - a „béke megadatott”. Más kérdés persze, hogy ez a „béke” Magyarország számára elnyomást és rabságot hozott.
Gyurcsány szeretné továbbá, hogy „ez mindig így legyen, és hogy sem idegenből, sem itthonról vezérelt diktatúra ne legyen soha többé Magyarországon”. Ehhez képest pártja nemcsak az Iszlám Állam elleni háborút támogatja lelkesen, hanem az USA és csatlósainak Oroszország ellen indított katonai felvonulásába is belerángatná Magyarországot. Ezért tehát éppen az ellenkezője az igaz annak, amit a gazfickó ír: „A béke jövőbeli garanciája, hogy az ország az európai nemzetek közösségének a tagja, és az is marad.”
Zoom
Gyurcsányi békeidill
A lényeg azonban alighanem a közlemény alábbi mondata: „A DK úgy emlékezik 1945. április 4-ére, hogy végre megszűnt a holokauszt gyalázata, hogy ki lehetett jönni az óvóhelyekről, befejeződött a feldolgozhatatlan és soha meg nem érthető emberirtás.” Gyurcsány kétségbeesetten igyekszik ugyan megfelelni a zsidók elvárásainak, csakhogy még a hivatalos holokauszttörténetet sem ismeri. A kőbe vésett és a törvény erejével is védelmezett holokausztdogmatika szerint ugyanis az „ipari méretű, „gázkamrákban zajló népirtás” 1944 október-november folyamán – Himmler SS-vezér (máig elő nem került) parancsa alapján - befejeződött. Vajon tudja-e Gyurcsány, hogy 1944 júliusa óta nem szállítottak magyarországi zsidókat Auschwitzba? És azt tudja-e, mit ünnepeltetnek az ostoba gójokkal minden év január 27-én? Az auschwitzi „haláltábor” felszabadulását, amely 1945. január 27-én történt. Nem lesz egyszerű tehát április 4-ét a „holokauszt befejeződése” ünnepévé megtenni, habár a hazugság bajnokai ezt is meg fogják próbálni. (Arról nem is beszélve, hogy a Dunába lövések sem úgy zajlottak, ahogy azt a KISZ-akolban képzelik.)
Perge Ottó - Kuruc.info