Flag

Szöveg méret

Még nincs értékelve

A Momentum politikusa a Facebookon közölte, hogy hatalmas az öröme.

Vasárnap este az egész ország egy emberként szurkolt a televízió előtt Szoboszlai Dominiknek és csapatának, ugyanis az angol labdarúgó Ligakupa után az FA-kupát is szertette volna elhódítani az idén a Liverpool. Ehhez a negyeddöntőben a Manchester Unitedet kellett volna legyőznie Szoboszlai Dominik csapatának idegenben. A Manchester United azonban hosszabbításban ]]>megverte]]> 4–3-ra a Liverpoolt, így a hazai csapat jutott a legrangosabb angol kupa elődöntőjébe.

Fekete-Győr András ünnepel

Nem kellet sokáig várni, a mérkőzés után Fekete-Győr András is bejelentkezett, és tudatta is követőivel, hogy

„Manchester United 4 – 3 Liverpool. Évek óta várok erre a katarzisra, érzelmi hullámvasúttal, utolsó percben lőtt győztes góllal, töménytelen drámával” – fogalmazott Facebook-oldalán Fekete-Győr. Majd zárszóként azért megjegyezte, hogy csak azért nem 1000 százalékos az öröme, mert Szoboszlai a vereséggel kiesett.

Ez a hozzáállás azonban nem új, talán azokat lepheti meg, akik nem követték Fekete-Győr magyar focival kapcsolatos megnyilatkozásait. Korábban arról ]]>értekezett]]> egy videóban, hogy „egy percen túl sem tud nézni magyar meccset”. Azonban nem ez volt az egyetlen lekicsinylő nyilatkozata a magyar labdarúgásról:

– ]]>hangoztatta]]> korábban a Momentum politikusa.