67039.3
2024. április 28. vasárnap Valéria
Nyitókép: Pexels.com

Kihívóan ünnepelt a gólszerző a Puskás Akadémia kispadja előtt

Döntetlent (2-2) játszott a Vasas a Puskás Akadémai ellen a labdarúgó NB I szombati fordulójában. A házigazdák mindkét gólját egy olyan játékos szerezte, aki korábban a PAFC-ban játszott.

A Vasas szombaton 2-2-es döntetlent játszott a Puskás Akadémiával. Az angyalföldi együttes mindkét gólját az az Urblík József szerezte, aki pont a felcsútiaktól igazolt a Vasashoz.

Urblík az első gólját követően a vendégek kispadja előtt ünnepelt látványosan. A találkozó után az M4 Sportnak nyilatkozott a játékos, a beszélgetés során ez a jelenet is szóba került.

„Erre nem szeretnék választ adni, és nem is fogok” – reagált Urblík arra, hogy milyen gondolatok jártak a fejében a gólöröm során.

A bajnoki utáni sajtótájékoztatón az NB1.hu Hornyák Zsolt, a vendégek mesterének véleményére is kíváncsi volt: "Nem fogok erre válaszolni, ez nem az én stílusom”. Szerinte amúgy Urblíknak az első félidőben piros lapot kellett volna kapnia az egyik szabálytalansága után.

Az MTI a mérkőzésről azt írta: "mindkét oldalon sok volt a technikai hiba, ezért jó néhányszor a labdabirtoklással is meggyűlt a bajuk a csapatoknak. Kevés volt a tudatosan kidolgozott helyzet, a kapusoknak ennek ellenére akadt dolguk. Előbb Uram János ütötte a keresztléc fölé a labdát egy szabadrúgás után, majd Markek Tamás két hazai szöget után is nagy bravúrt mutatott be.

A második félidő egy szöglet után Szolnoki Roland csúsztatta meg a labdát, majd a hosszú oldalon érkező Artem Favorov a kapuba továbbított.

A 73. percben egyenlített a Vasas: a februárban éppen Felcsútról igazolt Urblík József egy sarokrúgás után távolról bombázott a hálóba. A 86. percben egy szabadrúgás után ugyancsak a szlovákiai származású középpályás talált be, ezúttal fejjel.

A végeredmény a 89. percben alakult ki, amikor egy pontos beadást a teljesen őrizetlenül hagyott Komáromi György lőtt a fővárosiak hálójába.

Címlapról ajánljuk
Ő volt az egyik leggazdagabb orosz egyenruhás. Most rács mögé kerül
tudósítónktól

Ő volt az egyik leggazdagabb orosz katona. Most rács mögé kerül. Oroszországban őrizetben várja az ellene induló korrupciós nyomozást Tyimur Ivanov védelmi államtitkár, akit az egyik leggazdagabb egyenruhásként írtak le. Igatlanportfólió, autókollekció, svájci síelések és a celebekkel való bulizás – a hivatalnok playboyhoz méltó életet élt.