bux:
68385.55
2024. június 5. szerda Fatime

Megszerezte első győzelmét az OSC, harmadszor nyert a Ferencváros

Varga Dániel csapata a legvégén döntötte el a mérkőzést. A zöld-fehér alakulat kulcsjátékosokat nélkülözve tudott otthon nyerni.

Először nyert az OSC a férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportkörének mostani szezonjában: Varga Dániel együttese a negyedik forduló szerdai játéknapján hazai környezetben a spanyol Sabadellt verte nagy csatában 9-8-ra.

Az egy siker mellett két döntetlennel és egy vereséggel álló újbudaiak január 11-én a Brescia vendégei lesznek.

A kiegyenlített találkozó első harmadában a spanyolok szereztek vezetést, de az OSC még a nagyszünet előtt egyenlített. A harmadik negyedben nem bírtak egymással a felek, Lévai Márton azonban két másodperccel a végső dudaszó előtt kivédte Bernat Sanahuja próbálkozását, így Manchercz Krisztián 1 perc 8 másodperccel a meccs vége előtt lőtt emberelőnyös találata győzelmet ért a magyaroknak.

A Ferencváros saját közönsége előtt 9-7-re nyert a horvát Jug Dubrovnik ellen. A három győzelemmel és egy vereséggel álló zöld-fehérek január 11-én a német Spandau Berlin otthonába látogatnak.

A Fradi kezdte jobban a mérkőzést, de a második negyedben négy gólt kapott, így a nagyszünetben döntetlen volt az állás. Ez a gólszegény harmadik negyedben nem változott, az utolsó felvonásban azonban a zöld-fehérek háromszor is betaláltak, így annak ellenére is győztek, hogy sérülés, illetve betegség miatt több játékosára sem számíthatott Varga Zsolt vezetőedző.

Címlapról ajánljuk
Értékelések az írországi vereség után - Okunk drámára meg kardba dőlni nincs

Értékelések az írországi vereség után - "Okunk drámára meg kardba dőlni nincs"

Az ír-magyar 2-1 után a hosszú idő után vesztes labdarúgó-válogatottmeccs után a főszereplők nyilatkoztak. A magyar gólszerző szerint tanulni kell a hibákból, és ígérete szerint fognak is. Egyetért vele a magyar szövetségi kapitány, aki szerint "senki nem halt meg, nem halt bele a vereségbe".
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2024.06.05. szerda, 18:00
Karácsony Gergely
főpolgármester, a Párbeszéd-Zöldek, a DK és az MSZP főpolgármester-jelöltje
Válságálló a magyar magánegészségügy? - Friss számok adnak erre választ!

A recesszió, valamint a reálbérek csökkenése ellenére stabil árbevételnövekedést könyvelhettek el a legnagyobb magánegészségügyi szolgáltatók 2023-ban - derül ki a Portfolio szokásos éves körképéből. A tavalyi év azonban nem volt könnyű a cégeknek, a költségek emelkedését ugyanis csak részben tudták kompenzálni áremelésekkel, a nyereségesség összességében romlott az ágazatban. Összességében elmondható: az elmúlt 1-2 évben új szakaszához ért a piac érettsége és a következő 2 évben sok minden eldőlhet ezen a piacon.