2022. május 20., 09:23

Másodpercekkel a vége előtt ütött győztes gólt a címvédő

A címvédő Tampa Bay Lightning már 2-0-ra vezet a Florida Panthers elleni főcsoport-elődöntőben, miután csütörtökön négy másodperccel a vége előtt ütött góllal 2-1-re legyőzte házigazda riválisát az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) rájátszásában.

Tampa Bay
Fotó: TASR/AP

A párharc második Sunrise-ban rendezett találkozóján Ross Colton szerezte a győztes találatot egy gyönyörű támadás végén.

A nap másik mérkőzésén a nyugati konferenciában a St. Louis Blues idegenben győzött magabiztosan, 4-1-re az első kiemelt Colorado Avalanche ellen és egyenlített az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharcban.

Eredmények:
rájátszás, főcsoport-elődöntők:
Keleti főcsoport:

Florida Panthers-Tampa Bay Lightning 1-2
Az egyik csapat negyedik győzelméig tartó párharc állása: 2-0, a Tampa Bay javára.