Nem volt elég sátánista, megölték

Az özvegy már csak akkor látta férjét, amikor az egy vértócsa közepén feküdt.

kn
2014. 01. 16. 0:59
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A Surrender of Divinity nevű thaiföldi dark metal együttes énekesét, Szamong Traiszatthát bangkoki lakásában ölték meg, január 8-án leszúrták. A Bangkok Post értesülése szerint a zenész özvegye azonosított egy gyanúsítottat, aki a gyilkosság napján felkereste az áldozatot, hogy igyon vele egyet.

Később az özvegy már csak akkor látta férjét, amikor egy vértócsa közepén feküdt, a név szerint is ismert rajongónak, Prakarn H-nak azonban nyoma veszett.

Pénteken bizarr vallomás bukkant föl a gyilkosságról a Facebookon. Egy Maleficent Meditation (gonosz meditáció) nevű felhasználó azt írta, ő ölte meg Szamongot, és képeket is tett fel a helyszínről.

„Azt terveztem, véget vetek az életemnek, mert már 25 éves vagyok. Mivel meghalok, mindenkit meg akarok ölni, aki a sátánizmusra rossz fényt vet. A nőket és a gyerekeket megkímélem” – írta. A nyomozók azt gyanítják, a felhasználói név mögött Prakarn H. rejtőzik.

„Jobban tisztelem a hívő buddhistákat, keresztényeket és muzulmánokat, mint azokat, akik sátánistának vallják magukat, de semmit sem tudnak az egészről. Ha én nem öltem volna meg Szamongot, biztos vagyok abban, megtette volna valaki más” – folytatta Maleficent Meditation. A hatóság egyelőre nem akadt a gyilkos nyomára.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.