Győzelemmel rajtolt a szlovák kupában a DAC

5:2-es győzelemmel kezdte meg szereplését a DAC a Slovnaft Cup-ban Puhóban (Púchov), ezzel bejutott a kupa 3. fordulójába.

A sárga-kékek már a 8. percben megszerezték a vezetést Davis 11-esével. Az eredmény nem is változott a második félidőig. A DAC játékát nagyon sok pontatlanság jellemezte, ennek ellenére a második játékrészben igazi gólzáport láthattunk.

Először a 60. percben kiegyenlítettek a hazaiak, majd a 66. percben Šatka góljával ismét átvette a vezetést a DAC. Három perccel később Almási is betalált, így már 3:1 volt az állás. A hazaiak közben több helyzetet is kidolgoztak, ám nem sikerült gólt szerezniük.

A 79. percben Ljubičić, majd a 83-ban ismét Šatka volt eredményes. Ekkor 5:1-re vezetett a DAC. Az utolsó percekben még sikerült a Puhónak szépítenie Pilný révén, de a dunaszerdahelyiek győzelmét ez már nem tudta befolyásolni.