Focitornák nyugaton, Kerületi fociliga indul keleten

Focitornák nyugaton, Kerületi fociliga indul keleten

Nagyüzem lesz a hétvégén teremfociban, Nyugat-Szlovákiában a tornák vannak túlsúlyban, Kelet-Szlovákiában kezdődik az újra életre hívott Kerületi Fociliga, műfüves pályákon. Műsorunk a hétvégi mérkőzésekből ad ízelítőt.

U11-ESEK TEREMTORNÁJA A GOOAL ACADEMY SZERVEZÉSÉBEN (gútai városi sportcsarnok) – szombat: 8.00: Gooal Academy Kolárovo (lilák)–Gooal Academy Kolárovo (fehérek); 8.18: FKM N. Zámky–Gooal Academy Kolárovo (pirosak); 8.36: Nová Stráž–Nová Vieska; Nesvady–Palárikovo; 9.12: N. Stráž–GA Kolárovo (lilák); 9.30: GA Kolárovo (pirosak)–Nesvady; 9.48: N. Vieska–GA Kolárovo (fehérek); 10.06: Palárikovo–N. Zámky; 10.24: N. Vieska–GA Kolárovo (lilák); 10.42: N. Zámky–Nesvady; 11.00: GA Kolárovo (fehérek)–N. Stráž; 11.18: Palárikovo–GA Kolárovo (pirosak); 11.36: mérkőzések az 5–8. helyért; 12.12: elődöntő (B2–A1); 12.30: elődöntő (A2–B1ö; 12.48: mérkőzés a 7. helyért; 13.06: mérkőzés az 5. helyért; 13.24: mérkőzés a 3. helyért; 13.42: döntő. (áb)

 

U9-ESEK TEREMTORNÁJA A GOOAL ACADEMY SZERVEZÉSÉBEN (gútai városi sportcsarnok) – vasárnap: 8.30: Hurbanovo–FKM Nové Zámky; 8.50: DAC 1904–Gooal Academy Kolárovo (fehérek); 9.10: Duslo Šaľa–Gooal Academy Kolárovo (feketék); 9.30: N. Zámky–GA Kolárovo (fehérek); 9.50: GA Kolárovo (feketék)–Hurbanovo; 10.10: DAC 1904–Šaľa; 10.30: N. Zámky–GA Kolárovo (feketék); 10.50: GA Kolárovo–Šaľa; 11.10: Hurbanovo–DAC 1904; 11.30: Šaľa–N. Zámky; 11.50: GA Kolárovo (feketék)–DAC 1904; 12.10: Hurbanovo–GA Kolárovo (fehérek); 12.30: N. Zámky–DAC 1904; 12.50: Šaľa–Hurbanovo; 13.10: GA Kolárovo (fehérek)–GA Kolárovo (feketék). (áb)

 

TÉLI DUNA-KUPA, Somorja (Samaria Sportcentrum) – vasárnap, 9.00: FK Šamorín–FK Zlaté Klasy; 9.25: ŠTK Šamorín–Senec; 9.55: ŠTK Šamorín–Orechové Potôň; 10.20: Senec–FK Zlaté Klasy; 10.45: FK Zlaté Klasy–ŠTK Šamorín; 11.10: FK Šamorín–Senec; 11.25: FK Zlaté Klasy–Orechová Potôn.

 

 

KOMÁROMI KISPÁLYÁS LIGA, elődöntő (városi sportcsarnok) – vasárnap: 17.00: Bauring City–Blue Diamonds; 18.00: Barracuda–Activ Sivatagi Roham Csigák. (áb)

 

NYOLCAK I. TEREMBAJNOKSÁGA, U11-es korosztály, 2. forduló, Nyárasd – vasárnap, 14.00: FK Šamorín–Topoľníky, 14.20: Veľký Meder–DAC (U10), 14.40: Orechová Potôň–Malé Dvorníky, 15.00: Vrakúň–Holice, 15.20: Topoľníky–V. Meder, 15.40: DAC (U10)–Or. Potôň, 16.00: M. Dvorníky–Vrakúň, 16.20: Holice–FK Šamorín, 16.40: Or. Potôň–Topoľníky, 17.00: FK Šamorín–V. Meder, 17.20: Vrakúň–DAC (U10), 17.40: Holice–M. Dvorníky (ái)

 

R-MAX TÉLI TEREMTORNA (csallóközaranyosi sportcsarnok) – szombat: 8.30: Hetény–Bátorkeszi; 8.55: Marcelháza–Búcs; 9.20: Ekel–Perbete; 9.45: Ógyalla–Csallóközaranyos; 10.10: Hetény–Perbete; 10.35: Marcelháza–Ógyalla; 11.00: Ekel–Bátorkeszi; 11.25: Búcs–Csallóközaranyos; 11.50: Hetény–Ekel; 12.15: Marcelháza–Csallóközaranyos; 12.40: Perbete–Bátorkeszi; 13.05: Búcs–Ógyalla; 13.40: elődöntő (A1–B2); 14.05: elődöntő (B1–A2); 14.30: mérkőzés a 3. helyért; 14.55: döntő. (áb)

 

KÖZÉP KONTRA DÉL V. ligás csapatok teremtornája, Galánta – szombat, csoportmérkőzések – 13.00: Veľké Zálužie–Horné Saliby, 13.18: Pata–Váhovce, 13.36: Báb–Rumanová, 13.54: Šoporňa–Malá Mača, 14.12: Veľké Zálužie–Váhovce, 14.30: Pata –H. Saliby, 14.48: Báb–M. Mača, 15.06: Šoporňa–Rumanová, 15.24: H. Saliby–Váhovce, 15.42: Pata–V. Zálužie, 16.00: Rumanová– M. Mača, 16.18: Šoporňa–Báb.

Negyeddöntő – 16.36: A1–B4, 16.54: B2–A3, 17.12: B1– A4, 17.30: A2–B 3.

Elődöntő – 17.48: az 1. és a 2. negyeddöntő győztese, 18.06: a 3. és a 4. negyeddöntő győztese.

18.24: mérkőzés a 3. helyért.

18.42: döntő. (ái)

 

KERÜLETI LIGA (Kelet-Szlovákiai téli sorozat, műfüves pályán) – csoportmérkőzések, Szepsi I – szombat, 10.00: MFK Spartak Medzev–FC Lokomotíva Košice B (Gorel); 14.00: FK Košická Nová Ves–TJ Družstevník Budimír (Benedik); 16.00: TJ Družstevník Perín–MFK Ťahanovce (Mati).

Elhalasztották: ŠKO Veľká Ida–FK Bidovce.

Szepsi II – vasárnap, 10.00: TJ Maratón Seňa–TJ Družstevník Malá Ida (Kriak); 12.00: TJ Družstevník Čečejovce–FC Košice (Tabaka); 14.00: OFK Slovan Poproč–FK Haniska.

Szabadnapos: FK Geča 73.

Tőketerebes – szombat, 14.00: TJ Hornád Ždaňa–TJ Slavoj Kráľovský Chlmec (Kurtak), FK Čaňa–TJ Mladosť Kalša (Lipták); 16.00: FK Zemplínska Teplica–OŠK Pavlovce nad Uhom (Eperješi).

Sátoraljaújhely – szombat, 10.00: FK Tatran Úpor–MFK Veľké Kapušany (Ondrášek); 12.00: TJ Družstevník Malý Horeš–OŠK Krišovská Liesková (Belej); 14.00: FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany–TJ Družstevník Čičarovce (Mano).

Szabadnapos: TJ ŠM Streda nad Bodrogom.

Nagymihály – vasárnap, 10.00: MFK Sobrance–TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom (Anguš); 12.00: OFK Lastomír–OŠK Vinné (Molitoris); 14.00: TJ Veľké Revištia–ŠK Nacina Ves (Žofčák); 16.00: AFK Topoľany–ŠK Strážske (Knap).

 

XVI. TEREMTORNA A POLGÁRMESTER-KUPÁÉRT, Nagyfödémes, Borsos Mihály Alapiskola – szombat, 8.00: gyülekező és sorsolás a helyszínen. 8.30: csoportmérkőzések; utána elődöntő, helyosztók és döntő. (lz)


Forrás:ujszo.com
Tovább a cikkre »