Felvidéki régiósfoci: Hazai győzelem Bakán, idegenben volt eredményes Bátorkeszi

Új idény, új arculat, és bővített kínálat a Körkép.sk Felvidéki Régiósfoci rovatában, melyben hétről hétre összegyűjtjük a magyarlakta régiók alacsonyabb osztályainak eredményeit a teljesség igénye nélkül. Kövesse velünk hétről hétre a legfrissebb eredményeket!

*a képek kattintással nagyíthatók

Dunaszerdahelyi régió

AG Sport Liga

Felbár (Horný Bar), Somorja B (Šamorín B), Hegyéte (Kútniky), Nyékvárkony (Vrakúň), Nagyudvarnok (Veľké Dvorníky), Ekecs-Apácaszakállas (Okoč-Sokolec), Csallóközcsütörtök (Štvrtok na Ostrove), Pozsonyeperjes (Jahodná), Izsap (Ižop), Baka (Baka), Dióspatony (Orechová Potoň), Nagypaka (Veľká Paka), Egyházgellér (Holice na Ostrove), Balony (Baloň), Szentmihályfa (Michal na Ostrove), Felsőpatony (Horná Potoň)

VII.  liga

Dióspatony B (Orechová Potoň B), Csallóköztárnok (Trnávka), Csallóköznádasd (Trstená na Ostrove), Csallóközkürt (Ohrady), (Bellova Ves), Csilizradvány (Čiližská Radvaň), Béke (Mierovo), Vásárút (Trhová Hradská), Alistál (Dolný Štál), Csákány (Čakany), Nagyszarva (Rohovce), Padány (Padáň), Sárosfa (Blatná na Ostrove), Csilizpatas (Pataš)

U19 

U15 

Komáromi régió

MEVA VI. Liga 

Búcs (Búč), Izsa (Iža), Bajcs (Bajč), Dunamocs (Moča), Marcelháza (Marcelová), Csallóközaranyos (Zlatná na Ostrove), Pat (Patince), Vágfüzes/Kava (Vrbová nad Váhom/Kava), Nemesócsa (Zemianská Olča), Ifjúságfalva (Dedina Mládeže), Bátorkeszi (Bátorové Kosihy), Keszegfalu (Kameničná), Csicsó (Číčov), Újgyalla (Dulovce), Szilasháza (Šrobárová) 

VII.  liga 

Bogya-Gellér (Bodza-Holiare), Lakszakállas (Sokolce na Ostrove), Bogyarét (Bodzianske Lúky), Tany (Tôň)

U19 

U15

Hetény (Chotín), Keszegfalu (Kameničná), Izsa (Iža), Bátorkeszi (Bátorové Kosihy), Naszvad (Nesvady), Perbete (Pribeta), Nagykeszi (Veľké Kosihy), Komáromszentpéter (Svätý Peter), Ekel (Okoloičná na Ostrove), Ímely (Ímeľ), Búcs (Búč), Csallóközaranyos (Zlatná na Ostrove), Komárom B (Komárno), Csicsó (Číčov)

Galántai régió

Diószeg (Sládkovičovo), Hidaskürt (Mostová), Nagymácséd (Veľká Mača), Pusztafödémes (Pusté Úľany), Jóka (Jelka), Alsószerdahely (Dolná Streda), Taksony (Matúškovo), Tallós (Tomášikovo), Vízkelet (Čierny Brod), Nemeskosút (Košúty), Vezekény (Vozokany), Feketenyék (Čierna Voda), Salgócska (Šalgočka), Sempte (Šintava)

Vágvecse (Veča), Selőce (Selice), Tornóc (Trnovec nad Váhom), Galánta – Hódi városrész (Hody), Jánosháza (Jánovce), Zsigárd (Žihárec), Vághosszúfalu (Dlhá nad Váhom), Alsószeli (Dolné Saliby), Magyargurab (Veľký Grob), Királyrév (Kráľov Brod), Pered (Tešedíkovo), Deáki (Diakovce), Vágsellye (Šaľa), Szentharaszt (Vinohrady nad Váhom) 

U15 

Szered (Sereď), Nádszeg (Trstice), Diószeg (Sládkovičovo), (Veľké Úľany), Jóka (Jelka), Tallós (Tomášikovo), Hidaskürt (Mostová), Vezekény (Vozokany), (Váhovce), Nagymácséd (Veľká Mača), Taksony (Matúškovo), Alsószeli (Dolné Saliby), (Abrahám Hoste)

Érsekújvári régió

MEVA VI. liga

Valkház (Vlkas), Zsitvafödémes (Úľany nad Žitavou), Nagysurány (Šurany), Bánkeszi (Bánov), Szőgyén (Svodín), Komáromszemere (Semerovo), Barsfüss (Trávnica), Komját (Komjatice), Ohaj (Dolný Ohaj), Muzsla (Mužla), Özdöge (Mojzesovo), Nyitramalomszeg (Lipová), Szentmihályúr (Michal nad Žitavou), Mánya (Maňa), Csornok (Černík)

VII. liga 

(Pozba), Kamocsa (Komoča), Nána (Nána), (Podhájska), (Strekov), (Rastislavice), (Kolta), (Bardoňovo), Párkány B (Štúrovo B), (Čechy), (Gbelce), (Palárikovo), (Jasová), (Radava)

VIII. liga 

 

U19 

Nagysurány (Šurany), Komáromszemere (Semerovo), Özdöge (Mojzesovo), Nána (Nána), (Andovce), (Pozba), (Palárikovo), Érsekújvár B (Nové Zámky B)

Lévai régió

VI. liga 

Zsember (Žemberovce), Zselíz (Želiezovce), Oroszka (Pohronský Ruskov), Garamkeszi (Hornské Kosihy), Garamlök (Lok), Garamtolmács (Tlmače), Fakóvezekény (Plavé Vozokany), Garamkelecsény (Hronské Kľačany), Kálna (Kalná nad Hronom), Hontfüzesgyarmat (Hontianska Vrbica), Újbars (Nový Tekov), Garamújfalu (Nová Dedina), Csejkő (Čajkov), Felsőtúr (Horné Turovce), Garamszentgyörgy (Jur nad Hronom), Óbars (Starý Tekov)

VII. liga 

Csata (Čata), Nagysalló (Tekovské Lužany), Nagytúr (Veľké Turovce), Ipolyfödémes (Ipeľské Úlany), Kiskoszmály (Malé Kozmálovce), Ipolyszakállos (Ipeľský Sokolec), Hontnádas (Hontianske Trsťany), Bori (Bory), Sáró (Šarovce), Bakabánya (Pukanec), Palást (Pláštovce), Peszektergenye (Sikenica), Vámosladány (Mýtne Ludany), Ipolyvisk (Vyškovce nad Ipľom), Nagykoszmály (Veľké Kozmálovce), Érsekkéty (Keť)

 

VIII. liga 

Csejkő (Čaka), Beča, Oroszka (Pohronský Ruskov), Felsőszemeréd (Horné Semerovce), Farnad (Farná), Hontvarsány (Kalinčiakovo), Garamszőlős (Rybník), Kistompa (Tupá)

 

U19

Fakóvezekény (Plavé Vozokany), Ipolyság (Šahy), Garamtolmács (Tlmače), (Velký Ďur), Zsember (Žemberovce), Oroszka (Pohronský Ruskov)

Nagykürtösi járás

6. liga

Leszenye (Lesenice), Bussa (Bušince), Apátújfalu (Opatovská Nová Ves), Lukanénye (Nenince), Erdőmeg (Záhorce), Dacsólám (Dačov Lom), Kékkő (Modrý Kameň), Kőkeszi (Kamenné Kosihy), Középpalojta (Stredné Plachtince), Ipolybalog (Balog nad Ipľom), Alsósztregova (Dolná Strehová), Zsély (Želovce), Ipolyhídvég (Ipeľské Predmostie), Alsószellő (Malé Zlievce)

Rimaszombati járás

6. liga 

Jolsva (Jelšava), Nagybalog (Velký Blh), Klenóc (Klenovec), Murányalja (Muráň), Nemesradnót (Radnovce), Lubény (Lubeník), Rimaszécs (Rimavská Seč), Szirk (Sirk), Sajószentkirály (Kráľ), Uzapanyit (Uzavská Panica)

U19 

Rimaszécs (Rimavská Seč), Szirk (Sirk), Ajnácskő (Hajnáčka), Uzapanyit (Uzavská Panica), Nemesradnót (Radnovce), Sajólérnártfalva (Lenartovce)

Losonci járás

6. liga

Kálnó (Kalinovo), Divény (Divín), Vámosfalva (Mýtna), Cserepes (Hrnčiarska Ves), Rimakokova (Kokava nad Rimavicou), Losonctamási (Tomášovce), Patakalja (Podrečany), Fülekpüspöki (Biskupice), Ipolymagyari (Uhorské), Panyidaróc (Panické Dravce), Bozita (Buzitka), Fazekaszsaluzsány (Hrnčiarske Zalužany), Videfalva (Vidiná), Gácsfalu (Stará Halič), Gács (Halič)

Körkép.sk/KPA

Nyitókép: Körkép.sk/kpa

eredmények és tabellák: reprofoto/futbalnet.sk


Forrás:korkep.sk
Tovább a cikkre »