Csúcsfoci, női kézi BL és kamion Eb – sport a tévében

Az NB I-ben a Paks a ZTE-t, a Honvéd a Fehérvárt fogadja. Folytatódik a férfi kézi NB I, a Hungaroringen a WTCR és a kamion Eb. Pályán többek között az AS Roma és a Tottenham, lesz tenisz, alpesi sí, kosárlabda, ökölvívás, kerékpár, UFC, NFL, jégkorong, gyorsaságimotoros-vb futam.

M4 Sport

14.30: Labdarúgás, NB I, Paks-ZTE

17.00: Labdarúgás, NB I, Budapaest Honvéd-MOL Fehérvár FC

M4 Sport+

14.00: Kosárlabda, férfi NB I, Sopron-Kaposvár

16.00: Kézilabda, férfi NB I, Balatonfüred-Szeged

17.55: Kosárlabda, férfi NB I, Szekszárd-DVTK

20.00: Labdarúgás, NB II, DVSC-Dorog

Sport 1

4.00: Ökökvívás, profi gála, Vaszilij Lomacsenko-Teófimo López, Las Vegas

8.30: Autósport, WTCR, 1. futam, Hungaroring

15.45: Kézilabda, női BL, csoportkör, CSM Bucuresti-Ferencváros

Sport 2

1.00: Küzdősport, UFC, Brian Ortega-Csan Szung Jung

11.30 és 16.00: Autósport, WTCR, 2. és 3. futam, Hungaroring

13.00 és 14.45: Autósport, kamion Eb, 3. és 4. futam, Hungaroring

18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke-Union Berlin

Eurosport 1

9.45: Kerékpár, Flandriai körverseny, illetve Giro d’Italia, 15. szakasz, párhuzamos közvetítés

19.45: Sznúker, Brit Open, döntő

Eurosport 2

9.00: Autósport, WTCR, 1. futam, Hungaroring

10.00 és 13.00: Alpesi sí, világkupa, férfi óriás-műlesiklás

Hírdetés

12.00: Autósport, WTCR, 2. futam, Hungaroring

15.30: Tenisz, ATP-torna, döntő, Szentpétervár

Digisport 1

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Sassuolo

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Spezia-Fiorentina

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Parma

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Benevento

Digisport 2

12.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Strasbourg-Lyon

15.00: Labdarúgás, francia bajnokság, AS Monaco-Montpellier

17.25: Jégkorong, osztrál jégkorongliga, Hydro Fehérvár AV 19-Bolzano

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Lens

Digisport 3

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Cagliari

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Nice

Spíler1 TV

14.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Brighton

17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-West Ham United

Spíler2 TV

11.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Osasuna

13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Levante

15.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Valencia

18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Huesca-Valladolid

20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Betis-Real Sociedad

ARENA 4

11.00: Gyorsaságimotoros-vb, Aragóniai Nagydíj, Moto3, futam

12.15: Gyorsaságimotoros-vb, Aragóniai Nagydíj, Moto2, futam

13.45: Gyorsaságimotoros-vb, Aragóniai Nagydíj, MotoGP, futam

15.15: Kézilabda, francia bajnokság, Toulouse-Dunkerque

19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Pittsburgh Steelers-Cleveland Browns

22.25: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Tampa Bay Buccaneers-Green Bay Packers


Forrás:infostart.hu
Tovább a cikkre »