BL-selejtező élőben: Ferencváros–Dinamo Zagreb

A magyar bajnok Ferencváros a horvát Dinamo Zagrebbel játszik a labdarúgó Bajnokok ligája harmadik selejtezőkörében. A párharc egymeccses, a győztes a playoff körbe jut, a vesztes átkerül az Európa-ligába.

Az összeállítások. Ferencváros: Dibusz – Lovrencsics, Blazic, Kovacevic, Civic – Sigér, Haratyin – Nguen, Somália, Uzuni – Boli. Dinamo Zagreb: Livakovic – Stojanovic, Dilaver, Gvardiol, Leovac – Ademi – Kastrati, Gojak, Majer, Orsic – Petkovic.

A 80. percben vezetést szerzett a Ferencváros: Tokmac elfutott a balszélen, s az Orsicot megelőző Lovrencsics bravúros gólt lőtt. Ferencváros–Dinamo Zagreb 1-0.

Nem szabad a Ferencvárosnak magára húznia a Dinamót, de egyelőre nem kell rohanni sem.

Az első horvát helyzetnél a jobbhátvéd Stojanovic gyengén lőtt a tizenhatoson belülről. Egy perccel később Ademi előtt még nagyobb lehetőség adódott, de Dibusz védett.

Boli kiugratása után Uzumi nem érte el a labdát, Livakovic szép kivetődéssel tisztázott.

Gojak lövése szögletre pattant. Irányít a Dinamo, újabb szöglet.

Nyitókép: MTI/Koszticsák Szilárd

Forrás:infostart.hu