A vasárnapi kínálatból az Internazionale–AC Milan focimeccs emelkedik ki

A vasárnapi kínálatból az Internazionale–AC Milan focimeccs emelkedik ki

De nézhetünk Sznúker és asztalitenisz döntőt is.

Hírdetés

4.00, 5.20 és 7.00 – SPÍLER 1: Gyorsaságimotoros-vb
9.30 – EUROSPORT 2: Atlétika, maraton, Amszterdam
10.30 – M4 SPORT: Birkózó-vb
11.00 – EUROSPORT 1: Asztalitenisz, férfi, Vk
11.00 – DIGISPORT 2 (magyar), DIGISPORT 5: Szingapúri női tenisztorna
11.55 – DIGISPORT 2 (szlovák): Rayo Vallecano–Getafe spanyol bajnoki focimeccs
12.25 – DIGISPORT 1 (magyar, szlovák): Frosinone–Empoli foci Seria A-meccs
13.25 – DIGISPORT 3 (szlovák): Hamburg–Bochum Bundesliga 2-es focimeccs
13.30 – SPORT 1 (magyar), SPORT 2 (cseh): Thüringer–Győr női lézilabda BL-meccs
13.30 – NOVA SPORT 1: Löwen–Berlin német bajnoki kézilabdameccs
13.30 – DIGISPORT 3 (magyar): Autósport, EuroFormula Open, 2. futam
13.45 – EUROSPORT 1: Sznúker, Brit Open, döntő
14.30 – ARENA SPORT 1: Feyenoord–Zwolle holland bajnoki focimeccs
14.40 – ČT SPORT: Sparta Praha–Brno cseh bajnoki hokimeccs
14.55 – DIGISPORT 1 (magyar), DIGISPORT 4: Bologna–Torino foci Seria A-meccs
14.55 – DIGISPORT 2 (magyar), DIGISPORT (szlovák): Parma–Lazio foci Seria A-meccs
14.55 – DIGISPORT 3 (magyar), NOVA SPORT 2: Montpellier–Bordeaux francia bajnoki focimeccs
15.00 – EUROSPORT 2: Asztalitenisz, férfi, Vk, bronzmeccs és döntő
15.00 – SPORT 1 (cseh): Stockholmi férfitenisztorna
15.30 – M4 SPORT: Kaposvár–Nyíregyháza NB II-es focimeccs
15.30 – DIGISPORT 3 (szlovák): Anverpeni férfitenisztorna
15.30 – SPORT 2 (magyar), DIGISPORT 2 (szlovák): Hertha–Freiburg foci Bundesliga-meccs
15.45 – STV 2: Poprad–HK Nitra jégkorong Tipsport liga-meccs
16.00 – SPORT 1 (magyar), SPORT 2 (cseh): Autósport, TCR, Barcelona, 2. futam
16.00 – NOVA SPORT 1: Leipzig–Flensburg német bajnoki kézilabdameccs
16.15 – SPÍLER 2: Eibar–Athletic Bilbao spanyol bajnoki focimeccs
16.30 – ORANGE SPORT: Liberec–Slavia Praha cseh bajnoki focimeccs
16.45 – SPORT 1 (magyar), SPORT 2 (cseh): Bietigheim–FTC női lézilabda BL-meccs
17.00 – EUROSPORT 1: Pályakerékpár, Világkupa
17.00 – ČT SPORT: Vitkovice–Liberec cseh bajnoki hokimeccs
17.00 – SPORT 1 (cseh): Metz–Buducnost női lézilabda BL-meccs
17.00 – DIGISPORT 3 (magyar), NOVA SPORT 2: St. Etienne–Rennes francia bajnoki focimeccs
17.00 – SPÍLER 1, DIGISPORT 4: Everton–Crystal Palace angol bajnoki focimeccs
17.15 – DIGISPORT 2 (magyar): Fehérvár–Salzburg osztrák bajnoki hokimeccs
17.30 – DUNA WORLD: Birkózó-vb, elődöntők
17.45 – M4 SPORT: Veszprém–Szeged bajnoki kézilabdameccs
17.55 – DIGISPORT 1 (magyar, szlovák): Fiorentina–Cagliari foci Seria A-meccs
17.55 – DIGISPORT 2 (szlovák): Mönchengladbach–Mainz Bundesliga-meccs
18.30 – SPÍLER 2, DIGISPORT 3 (szlovák): Huesca–Espanyol spanyol bajnoki focimeccs
19.00 – DUNA WORLD: Birkózó-vb, döntők
19.00 – SPORT 2 (magyar), SPORT 1 (cseh): Chicago–New England Patriots amerikaifoci NFL-meccs
19.00 – DIGISPORT 3 (magyar): Göztepe–Besiktas török bajnoki focimeccs
19.45 – EUROSPORT 1: Sznúker, Brit Open, döntő
20.10 – M4 SPORT, SPORT 2 (cseh): Forma–1, USA Nagydíja, futam
20.30 – DIGISPORT 1 (magyar, szlovák): Internazionale–AC Milan foci Seria A-meccs
20.45 – SPÍLER 2. DIGISPORT 2 (szlovák): Betis–Valladolid spanyol bajnoki focimeccs
20.55 – DIGISPORT 2 (magyar), NOVA SPORT 2: Nice–Olympique Marseille francia bajnoki focimeccs
21.15 – EUROSPORT 2: DC United–New York City foci MLS-meccs
22.30 – SPORT 2 (magyar), SPORT 1 (cseh): Washington–Dallas Patriots amerikaifoci NFL-meccs
22.45 – ARENA SPORT 1: Independiente–Huricán argentín bajnoki focimeccs
23.15 – EUROSPORT 2: Dallas–Kansas City foci MLS-meccs
1.05 (hétfő) – NOVA SPORT 1: Chicago–Tampa Bay jégkorong NHL-meccs
2.30 (hétfő) – SPORT1 (cseh): Washington–Dallas amerikaifoci NFL-meccs


Forrás:ujszo.com
Tovább a cikkre »