A Fradit újra megnézhetjük a tv-ben

A Fradit újra megnézhetjük a tv-ben

A Fradi focicsapatának újabb bajnokiját követhetjük nyomon szombaton a tévében, de topligás bajnokik vagy a hajrájához érkező Forma-1-es szezon időmérő edzése is izgalmasnak ígérkezik. Vasárnap pedig jön a várva várt El Clásico.

Szombat
4.30, 5.25, 7.05 – NOVA SPORT 1, SPÍLER 1: Moto3, Moto2, MotoGP, Ausztrál Nagydíj, időmérő
7.05 – M4 SPORT: Autósport, WTCR, Japán, 1. futam
7.30 – DIGISPORT 5, DIGISPORT 1 (magyar): Tenisz, WTA-vb
8.30 – EUROSPORT 2: Kerékpár, Tour of Hainan
9.45 – STV 2, EUROSPORT 1: Alpesi sí, Vk, női óriás-műlesiklás, Sölden, 1. futam
10.00 – DIGISPORT 5, DIGISPORT 1 (magyar): Tenisz, WTA-vb, Szingapúr, elődöntő
10.30 – M4 SPORT: Birkózó-vb
12.45 – STV 2, EUROSPORT 1: Alpesi sí, Vk, női óriás-műlesiklás, Sölden, 2. futam
12.55 – DIGISPORT 2 (szlovák): Köln–Heidenheim német II. ligás focimeccs
13.30 – DIGISPORT 4: Middlesbrough–Derby angol II. ligás focimeccs
13.45 – ORANGE SPORT: Ružomberok–Trenčín bajnoki focimeccs
14.10 – STV 2: Szlovákia–Fehéroroszország tenisz Davis-kupa-meccs
14.30 – M4 SPORT: MTK–Újpest NB I-es labdarúgó-mérkőzés 
14.30 – DIGISPORT 3 (szlovák): Bázeli férfitenisztorna
15.00 – DIGISPORT 2 (magyar): Atalanta–Parma olasz bajnoki focimeccs
15.30 – DIGISPORT 1 (szlovák), SPORT 1 (magyar): Dortmund– Hertha német bajnoki focimeccs
15.30 – DIGISPORT 2 (szlovák), SPORT 2 (magyar): Mainz–Bayern német bajnoki focimeccs 
15.45 – STV 2: Podbrezová–Slovan Bratislava bajnoki focimeccs
16.00 – DIGISPORT 4: Bolton– Hull angol II. ligás focimeccs
16.00 – SPÍLER 1: Liverpool–Cardiff City angol bajnoki focimeccs
16.15 – SPÍLER 2: Bilbao–Valencia spanyol bajnoki focimeccs
16.30 – EUROSPORT 1: Motorsport, supersport-vb, Katar
16.30 – ORANGE SPORT: Zlín– Sparta Praha cseh bajnoki focimeccs
16.45 – M4 SPORT: DVTK–FTC NB I-es labdarúgó-mérkőzés 
16.45 – DUNA WORLD: Birkózó-világbajnokság, Budapest
17.00 – DIGISPORT 2 (magyar): Angers–Lyon francia bajnoki focimeccs
17.30 – SPORT 2 (magyar): Bécsi férfitenisztorna
18.00 – STV 2: Szlovákia–Oroszország férfikézilabda-Eb-selejtező
18.00 – EUROSPORT 1: Motorsport, superbike-vb, Katar
18.00 – DIGISPORT 2 (szlovák), DIGISPORT 1 (magyar): Empoli– Juventus olasz bajnoki focimeccs
18.00 – DIGISPORT 3 (magyar): Antalyaspor–Trabzonspor török bajnoki focimeccs
18.15 – SPORT 1 (magyar): Olaszország–Magyarország férfikézilabda-Eb-selejtező 
18.30 – DIGISPORT 4, SPÍLER 1: Leicester–West Ham angol bajnoki focimeccs
18.30 – DIGISPORT 1 (szlovák), SPORT 2 (magyar): Hoffenheim– Stuttgart foci Bundesliga-mérkőzés
18.30 – DIGISPORT 3 (szlovák), SPÍLER 2: Celta Vigo–Eibar spanyol bajnoki focimeccs
19.05 – NOVA SPORT 1: Philadelphia–NY Islanders jégkorong NHL-mérkőzés
19.30 – EUROSPORT 2: Műkorcsolya, GP, Kanada, páros kűr 
19.45 – SPORT 1 (cseh), M4 SPORT: Forma–1, Mexikói Nagydíj, időmérő edzés
19.45 – ARENA SPORT 1: Groningen–Eindhoven holland bajnoki focimeccs
20.00 – ČT SPORT: Bosznia-Hercegovina–Csehország férfikézilabda-Eb-selejtező
20.00 – DIGISPORT 2 (magyar): Monaco–Dijon francia bajnoki focimeccs
20.00 – DIGISPORT 3 (magyar): Toulouse–Montpellier török bajnoki focimeccs
20.30 – DIGISPORT 2 (szlovák), DIGISPORT 1 (magyar): Torino–Fiorentina olasz bajnoki focimeccs 
20.45 – DIGISPORT 1 (szlovák), SPÍLER 2: Atlético–Real Sociédad spanyol bajnoki focimeccs
21.00 – EUROSPORT 2: Műkorcsolya, Grand Prix, Kanada, páros kűr és férfi szabadprogram
21.15 – SPORT 2 (cseh), SPORT 1 (magyar): Belenenses–Benfica portugál bajnoki focimeccs
21.45 – EUROSPORT 1: Autósport, Porsche Szuperkupa, Mexikó
22.05 – NOVA SPORT 1, SPÍLER 1: Calgary–Washington jégkorong NHL-mérkőzés
1.05 (vasárnap) – NOVA SPORT 2: Boston–Montreal hoki NHL-meccs
1.30 (vasárnap) – SPORT 2 (magyar): San Antonio–Los Angeles Lakers kosárlabda NBA-mérkőzés
2.45, 4.15 (vasárnap) – EUROSPORT 1, M4 SPORT: Autósport, WTCR, Japán, 2. és 3. futam
3.00, 4.20, 6.00 (vasárnap) – NOVA SPORT 1, SPÍLER 1: Moto3, Moto2, MotoGP, Ausztrál Nagydíj, futamok

Vasárnap
5.00 – EUROSPORT 2: Kerékpár, Tour of Hainan
7.30 – EUROSPORT 2: Kínai snookertorna
8.45 – DIGISPORT 5, DIGISPORT 1 (magyar): Tenisz, WTA-vb, Szingapúr
9.45 – EUROSPORT 1: Alpesi sí, vk, férfi-óriásműlesiklás, Sölden, 1. futam
12.00 – DIGISPORT 1 (szlovák): Getafe–Betis spanyol bajnoki focimeccs
12.15 – DIGISPORT 5, DIGISPORT 1 (magyar): Tenisz, WTA-vb, Szingapúr, döntő
12.25 – EUROSPORT 2: Kínai snookertorna
12.30 – DIGISPORT 3 (szlovák), DIGISPORT 2 (magyar): Sas-
suolo–Bologna foci Serie A-mér-
kőzés
12.45 – EUROSPORT 1: Alpesi sí, vk, férfi-óriásműlesiklás, 2. futam
13.00 – SPORT 1 (magyar): Nürnberg–Frankfurt labdarúgó Bun-
desliga-mérkőzés
13.15 – DUNA WORLD: Birkózó-világbajnokság, Budapest
13.30 – DIGISPORT 2 (szlovák): Nürnberg–Frankfurt német II. ligás focimeccs
14.00 – SPORT 2 (magyar): Bécsi férfitenisztorna, döntő
14.30 – DIGISPORT 4, SPÍLER 1: Crystal Palace–Arsenal labdarúgó Premier League-mérkőzés
14.30 – ARENA SPORT 1: Ajax– Feyenoord holland bajnoki focimeccs
14.45 – M4 SPORT: FTC–Vác női NB I-es kézilabda-mérkőzés
15.00 – DIGISPORT 1 (magyar): Genoa–Udinese foci Serie A-meccs
15.00 – DIGISPORT 2 (magyar): Cagliari–Chievo labdarúgó Serie A-mérkőzés
15.00 – NOVA SPORT 1, DIGISPORT 3 (magyar): Rennes– Reims francia bajnoki focimeccs
15.30 – DIGISPORT 2 (szlovák), SPORT 1 (magyar): Leipzig– Schalke labdarúgó Bundesliga-mérkőzés
16.00 – STV 2: Košice–Banská Bystrica bajnoki hokimeccs
16.00 – DIGISPORT 3 (szlovák), SPORT 2 (magyar): Bázeli férfitenisztorna, döntő
16.15 – DIGISPORT 1 (szlovák), SPÍLER 2: Barcelona–Real Madrid spanyol bajnoki focimeccs
16.30 – ORANGE SPORT: Plzeň– Slovácko cseh bajnoki focimeccs
17.00 – M4 SPORT: Kisvárda– MOL Vidi NB I-es futballmérkőzés
17.00 – NOVA SPORT 1, DIGISPORT 3 (magyar): Bordeaux– Nice francia bajnoki focimeccs
17.00 – DIGISPORT 4, SPÍLER 1: Manchester United–Everton labdarúgó Premier League-mérkőzés
17.15 – EUROSPORT 1: Autósport, Porsche Szuperkupa, Mexikó
17.15 – DIGISPORT 2 (magyar): DVTK–Liptovský Mikuláš jégkorong Tipsport Liga-mérkőzés
17.40 – DIGISPORT 3 (szlovák), DIGISPORT 1 (magyar): Milan– Sampdoria labdarúgó Serie A-mérkőzés
17.45 – DIGISPORT 2 (szlovák), SPORT 1 (magyar): Bremen–Leverkusen német bajnoki focimeccs
18.00 – SPORT 2 (magyar): Kansas City–Denver Broncos amerikaifutball NFL-mérkőzés 
18.30 – EUROSPORT 1: Pályakerékpár, hatnapos verseny, London
18.30 – DIGISPORT 1 (szlovák): Alavés–Villarreal spanyol bajnoki focimeccs
19.00 – EUROSPORT 2: Műkorcsolya, Grand Prix, Kanada, gála
19.45 – SPORT 1 (cseh), M4 SPORT: 
Forma–1, Mexikói Nagydíj, futam
20.10 – DIGISPORT 2 (szlovák), DIGISPORT 1 (magyar): Napoli– Roma labdarúgó Serie A-mérkőzés
20.35 – SPÍLER 1: Los Angeles– New York Rangers jégkorong NHL-mérkőzés 
20.45 – DIGISPORT 1 (szlovák), SPÍLER 2: FC Sevilla–Huesca spanyol bajnoki focimeccs
20.55 – NOVA SPORT 1, DIGISPORT 2 (magyar): Marseille– PSG francia bajnoki focimeccs
21.30 – SPORT 2 (magyar): Los Angeles Rams–Green Bay Packers amerikaifutball, NFL-mérkőzés 
22.00 – NOVA SPORT 1, SPORT 1 (magyar): Brooklyn–Golden State kosárlabda NBA-mérkőzés
1.05 (hétfő) – NOVA SPORT 1: Anaheim–San Jose hoki NHL-mérkőzés
2.35 (hétfő) – NOVA SPORT 2: Los Angeles Clippers–Washington kosárlabda NBA-mérkőzés


Forrás:ujszo.com
Tovább a cikkre »