A DAC bebiztosította az európai kupaszereplés lehetőségét

A  Fortuna Ligában a mai napon a DAC hazai pályán fogadta a Zsolna csapatát. A sárga-kékek megszerezték a harmadik pontjukat. Így három fordulóval a szezon vége előtt bebiztosították az európai kupaszereplés lehetőségét.

Eric Davis tizenegyesből, Abdulrahman Taiwo éles szögből talált be – ezzel a két góllal verték le a zsolniakat. Irány Európa, sorozatban negyedszer! Taiwo elemi erővel lőtt Petráš kapujába és így juttatta vezetéshez a sárga-kékeket. 2:1. Az első félidőben végig nyomás alatt tartották a zsolnai kaput, viszont az ellenfél egy helyzetéből egyet értékesíteni tudott, így döntetlen lett az első félidő vége.

FC DAC 1904 DUNASZERDAHELY – MŠK ZSOLNA 2:1 (1:1)
Fortuna Liga, rájátszás, 7. forduló, MOL Aréna, 2021.05.01., 14:30
Játékvezetők: Smolák – Hancko, Ferenc