Európa-liga – Döntetlennel rajtolt az Eintracht Frankfurt

Európa-liga – Döntetlennel rajtolt az Eintracht Frankfurt Mészáros Richárd2024. 09. 27., p – 09:12

A két magyar játékost is foglalkoztató Eintracht Frankfurt a Viktoria Plzeň ellen hazai pályán 3–3-as döntetlennel rajtolt csütörtökön a labdarúgó Európa-liga alapszakaszának első fordulójában.

A német együttes hiába vezetett öt perccel a rendes játékidő letelte előtt, cseh riválisa a hajrában egyenlíteni tudott. A frankfurtiak ifj. Lisztes Krisztiánt nem nevezték a sorozatra, a 18 éves Fenyő Noah pedig a cseresorból nézte végig a találkozót.

A második számú európai kupasorozat esélyesei közül az AS Roma 1–1-es döntetlent játszott az Athletic Bilbaóval, míg az Ajax Amsterdam 4–0-ra verte a Besiktast. A Konferencia-liga idei győztese, az Olimpiakosz pedig 2–0-ra kikapott az Olympique Lyon vendégeként.

A Ferencváros következő ellenfelének, a Tottenham Hotspurnek az azeri Qarabag elleni mérkőzése 35 perc késéssel kezdődött Londonban a súlyos közlekedési fennakadások miatt.

Forrás:ujszo.com