Európa-liga – Emberhátrányban is simán nyert a Tottenham

Európa-liga – Emberhátrányban is simán nyert a Tottenham Mészáros Richárd2024. 09. 27., p – 09:14

A Tottenham Hotspur háromgólos győzelmet aratott azeri vendége, a Qarabag felett csütörtökön a labdarúgó Európa-liga alapszakaszának első fordulójában.

Az angol csapat számára nem kezdődött jól a találkozó, mert már a nyolcadik percben emberhátrányba került, ennek ellenére nem sokkal később vezetést szerzett. Térfélcserét követően tíz emberrel is háromgólosra növelték előnyüket a londoniak, miközben a Qarabag büntetőt rontott.

Az összecsapás 35 perc késéssel kezdődött a súlyos közlekedési fennakadások miatt.

A Ferencváros egy hét múlva a második körben éppen az angol sztárcsapatot fogadja a Groupama Arénában.

Forrás:ujszo.com