Új nap, újabb érem? – élő hírfolyam

A riói olimpia második versenynapján szintén lesz úszás, de a döntőkig ezúttal is hajnalig kell várni. Bemutatkoznak teniszezőink, női légpisztolyosaink és lesz box is. Kövesse folyamatosan frissülő hírfolyamunkat!

– Eddig két érmet szerzett a magyar csapat, mindkettő arany. Hosszú Katinka elképesztő világcsúccsal nyerte a 400 méteres vegyes úszást, míg Szász Emese a női párbajtőr olimpiai bajnoka lett.
– Itt a teljes magyar program.

10:16Mivel is kezdhetnénk mással, mint azzal, hogy felidézzük a tegnapi nap legfontosabb eseményeit. Időrendi sorrendbe megyünk. Magyar idő szerint ugyanis Szász Emese női párbajtőröző szállította hazánk első olimpiai aranyát.

Minden, amit a versenyzéséről tudni kell, ide kattintva elérhető!10:09Köszöntjük kedves olvasóinkat! Amit tegnap elkezdtünk, ma folyatjuk azaz folyamatos hírekkel és érdekességekkel szolgálunk a riói ötkarikás játékok kapcsán. Tartsanak velünk!