Rio 2016 – A magyarok szerdai programja

A magyar érdekeltségű program a riói olimpia szerdai versenynapján:

augusztus 10., szerda (zárójelben a helyi idő):
  

    CSELGÁNCS (2-es Karióka Aréna)
15.00-18.00 (10.00-13.00): férfi 90 kg (Tóth Krisztián), előcsatározások, negyeddöntő
20.30-22.40 (15.30-17.40): férfi 90 kg, vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, döntő

    EVEZÉS (Rodrigo de Freitas Lagúna)
16.20 (11.20): férfi egypár C/D középfutam (Pétervári-Molnár Bendegúz)

    SPORTLÖVÉSZET (Olimpiai Sportlövőközpont)
14.00-15.30 (9.00-10.30): férfi szabadpisztoly (Tátrai Miklós), 50 m, alapverseny, 60 lövés
17.00-17.30 (12.00-12.30): férfi szabadpisztoly, 50 m, döntő

    ÚSZÁS (Olimpiai Uszoda)
18.00-20.05 (13.00-15.05) előfutamok:
18.30 (13.30): férfi 200 m hát (Telegdy Ádám)
18.35 (13.35): férfi 200 m hát (Földházi Dávid)
18.52 (13.52): női 200 m mell (Sztankovics Anna)
18.57 (13.57): női 200 m mell (Sebestyén Dalma)
19.19 (14.19): férfi 200 m vegyes (Verrasztó Dávid)
19.43 (14.43): női 4×200 m gyorsváltó (Magyarország)

CSÜTÖRTÖK 3.00-5.10 (22.00-00.10) elődöntők, döntők:
3.28, 3.37 (22.28, 22.37): férfi 200 m hát elődöntő (Földházi Dávid?, Telegdy Ádám?)
4.11, 4.20 (23.11, 23.20): női 200 m mell elődöntő (Sebestyén Dalma?, Sztankovics Anna?)
4.29, 4.38 (23.29, 23.38): férfi 200 m vegyes elődöntő (Verrasztó Dávid?)
4.55 (23.55): női 4×200 m gyorsváltó DÖNTŐ (Magyarország?)

    VITORLÁZÁS (Dicsőség Jachtkikötő)
18.00-22.30 (13.00-17.30): női (Érdi Mária) és férfi (Vadnai Benjámin) Laser 5., 6. futam, Finndingi (Berecz Zsombor) 3., 4. futam

    VÍVÁS (3-as Karióka Aréna)
13.30-21.00 (8.30-16.00): női tőr egyéni (Mohamed Aida, Knapek Edina) és férfi kard egyéni (Szilágyi Áron, Decsi Tamás) a negyeddöntőig
15.00 (10.00), a 32 között: Knapek Edina – Liu Jong-si (kínai)
15.25 (10.25), a 32 között: Mohamed Aida-Inesz Bubakri (tunéziai)
18.45 (13.45), a 32 között: Szilágyi Áron-Julian Ayala (mexikói)
18.45 (13.45), a 32 között: Decsi Tamás-Nyikolaj Kovaljov (orosz)
22.30-csütörtök 2.10 (17.30-21.10): női tőr egyéni és férfi kard egyéni elődöntő, bronzmérkőzés, döntő

    VÍZILABDA (Maria Lenk Uszoda)
    férfi csoportmérkőzés, 3. forduló:
    A csoport:
15.20 (10.20): Magyarország-Görögország


Forrás:gondola.hu
Tovább a cikkre »