Rió 2016 – A magyarok programja: augusztus 7.

Augusztus 7.:

ASZTALITENISZ (Riocentro, 3, Barra)

14:00 – 03:00 egyes 2. és 3. forduló

EVEZÉS (Lagoa Stadium, Copacabana)

13:30 – 17:30 Reményfutamok
13:30 – 14:00 M1x 3 futam
14:30 – 14:40 M2-

ÖKÖLVÍVÁS (Riocentro – Pavilon 6)

16:45 – 17:45 69 kg (32) 4 selejtező mérkőzés (Bacskai Balázs)
22:45 – 23:45 69 kg (32) 4 selejtező mérkőzés (Bacskai Balázs)

SPORTLÖVÉSZET (Olympic Shooting Center, Deodoro)

14:00 – 14:50 10m légpisztoly női (Tobai-Sike Renáta, Egri Viktória)
16:00 – 16:30 10m légpisztoly női döntő

TENISZ (Bara)

15:45 – 04:00 egyes és páros 1 forduló

TORNA (Rio Olympic Arena, Barra)

14:45 – 03:00 női egyéni összetett selejtező 5 csoportban
16:30 – 18:00 2. csoport (Kovács Zsófia)

ÚSZÁS (Bara)

18:00 – 20:20 előfutamok

18:00 – 18:18 100 m hát női (Hosszú Katinka)
18:21 – 18:49 200 m gyors férfi (Bernek Péter, Kozma Dominik)
18:52 – 19:11 100m mell (Sztankovics Anna)
19:14 – 19:31 100 m hát férfi (Balog Gábor)
19:34 – 20:03 400 m gyors női (Kapás Boglárka, Késely Ajna)
20:06 – 20:17 4×100 m gyors férfi (Gyárfás Bence, Holoda Péter, Pulai Vince, Reményi Ármin)

03:00 – 05:15 elödöntők, döntők

03:00 – 03:05 100m pillangó női döntő (Szilágyi Liliána)
03:08 – 03:21 200 m gyors férfi elődöntő (Bernek Péter, Kozma Dominik)
03:24 – 03:34 100m mell női elődöntő (Sztankovics Anna)
03:47 – 03:52 100m mell férfi döntő (Gyurta Dániel)
03:55 – 04:03 400 m gyors női döntő (Kapás Boglárka, Késely Ajna)
04:06 – 04:16 100 m hát férfi elődöntő (Balog Gábor)
04:29 – 04:39 100 m hát női elődöntő (Hosszú Katinka)
04:42 – 04:50 4×100 m gyors férfi döntő (Gyárfás Bence, Holoda Péter, Pulai Vince, Reményi Ármin)

Bajnokavatás (14 számban)

16:00 – 16:30 – Sportlövészet – 10m légpisztoly női döntő
15:30 – 17:30 – Súlyemelés – női 53kg
19:00 – 21:00 – súlyemelés – férfi 56 kg
20:00 – 21:05 – Sportlövészet – trap női döntő
17:15 – 21:35 – Kerékpársport – női országúti verseny
21:00 – 22:15 – Műugrás – 3m női szinkron
19:00 – 22:45 – Ijászat – női csapatverseny
20:30 – 23:10 – Judo – férfi -66kg, női -52kg
21:00 – 23:30 – Vívás – férfi tőr egyéni
03:00 – 05:15 – Úszás – döntők: 100m pillangó női, 100m mell férfi, 400 m gyors női, 4×100 m gyors férfi


Forrás:gondola.hu
Tovább a cikkre »