Amikor évekkel ezelőtt Horn Gábor arra utalt, hogy az anyját és apját a gaz nyilasok a Duna partjára vitték (ahol nyilván bele is lőtték a vízbe annak rendje és módja szerint), mindenki hülyének, illetve hazudozó szélhámosnak nézte, tekintve, hogy a fikazabáló szadeszos 1955-ben született, tehát egy évtizeddel a szülei állítólagos Dunába gyilkolását követően.

Azonban egy nagy-britanniai parlamenti képviselő felszólalása arra világít rá, hogy ez a dolog a zsidóknál bizonyára másképp működik, tudomány ide vagy oda. Julian Lewis Konzervatív párti zsidó képviselő 2009. április 29-én, az ún. holokauszt brit hőseiről szóló "vitában" szólalt fel, és többek között ezt mondta:
Zoom
"Az a csodálatos, hogy egyáltalán annyi ellenállás is volt. A féltucat elsőszámú megsemmisítő központból háromban került sor felkelésre. Említettem, hogy Auschwitzban a krematóriumokat felgyújtották, de a sobibori és a treblinkai táborokat - ahol a családomat kiirtották - a fogolylázadások során teljesen lerombolták. Efféle tettet végrehajtani ilyen reménytelen körülmények között a hősiesség jele, ami több elismerést érdemel, mint amit eddig kapott."

A túlélők népének csodálatos fia (j) David Cameron miniszterelnök társaságában
Azon az apróságon átlendülve, hogy a sobibori és a treblinkai táborban - amelyek még csak nem is koncentrációs, hanem átmenő táborok voltak - még a hivatalos holomitológia szerint sem irtották a zsidókat, az tűnhet fel leginkább a kíváncsi érdeklődőnek, hogy Lewis képviselő bizony 1951-ben, azaz a sobibori és treblinkai táborok 1943-as bezárását követően született.
Ez pedig arra a csodára enged következtetni (ami persze csak a mi goj szemünkben lehet az), hogy nyolc évvel a családjának, azaz szüleinek megsemmisülését követően is képes volt megszületni ez a ragyogó politikus, bizonyára a britek legnagyobb örömére.
(Skorzeny)
Kapcsolódó: