Jégkorong – Románia bajnokság – A Csíkszeredai Sportklub két győzelemre áll a bajnoki címtől

A csíkszeredaiak nyertek és újra elhalasztották a romániai bajnokavatást. A Galac egy, a Csíkszeredai Sportklub két győzelemre áll a bajnoki címtől.

Kedden a Sportklub bízott a szurkolótáborában, hogy a segítségükkel sikerül újabb győzelmet aratniuk a Galac ellen. A találkozó hihetetlen izgalmakat hozott. A csíkszeredaiak kétszer is megszerezték a vezetést, de a galaciak kétszer egyenlítettek. A harmadik harmad közepén pedig 4-2-re elhúztak a fekete-tengeriek, ekkor viszont a Sportklub 4 perc alatt 3 gólt lőtt, ezzel megfordítva a meccset. A gyors roham eredményre vezetett, a csíkiak 5-4-re nyertek.

A Galac összesítésben 3-2-re vezet.

A következő mérkőzés
01.04.2016 18:30 CSM Dunărea Galați vs Csíkszeredai Sportklub (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Galați 0 – a galaci műjégpályán