Erre várt az ország: Ausztria–Magyarország percről percre

Kedden 18 órakor megkezdi szereplését a magyar válogatott a franciaországi labdarúgó-Európa-bajnokságon. Első ellenfelünk nyugati szomszédunk, Ausztria. Kövesse velünk a mérkőzést percről percre!

A szívünknek kedves F jelű kvartett: Portugália, Ausztria, MAGYARORSZÁG, Izland Napi meccsek: MAGYARORSZÁG–Ausztria – 18.00 (Stade Bordeaux-Atlantique, Bordeaux)
Portugália–Izland – 21.00 (Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne) A franciaországi foci-Eb teljes programja és a torna csoportjai, alapinfói

18:1616. perc: Szalai lövését blokkolni tudja egy osztrák a tizenhatos vonalán.18:1514. perc: Az UEFA adatai alapján 51 százalékban mi birtokoljuk a labdát.18:13Lesz még Erdély Magyarországé! – zúg a magyar kórus.18:1312. perc: Junuzovic csúszik rá Kádár lábára, nehogy újra megsérüljön hátvédünk!18:13Hajdú B. István elmélkedett arról, hogy is kell kiejteni Kleinheisler László nevét (ő maga s-sel használja). Azzal zárta a gondolatatát: ha gólt rúg, úgyis Laci lesz.18:1211. perc: Kleinheisler lövésre lövéssel válaszol, jócskán fölé durrant ballal. 18:1110. perc: Arnautovic befelé húz a bal szélről, Alabát találja meg a tizenhatoson belül, aki rásimítja, Király simán fogja. 18:11Magyar szurkolók a stadionban Fehim Demir / MTI / EPA 18:109. perc: Klein rúgja fel hátulról Némethet a felezőnél, szabadrúgás.18:09Gera Zoltán és Marko Arnautovic küzdelme Gera Zoltán és Marko Arnautovic küzdelme Mehdi Fedouach / Europress/AFP