BL: Fradi–Partizani – percről percre

A Bajnokok Ligája-selejtező harmadik köréért játszik az albán bajnoki ezüstérmes Partizanival a Ferencváros futballcsapata. Tartsanak velünk! Az odavágón egy hete 1-1 lett az eredmény, a zöld-fehérek szerencséjére Böde jött…

A Ferencváros korábbi albán leckéjéről ITT olvashat. A múlt heti idegenbeli szenvedésről pedig ITT. Továbbjutása esetén a Fradi a lett ellenfelét kiütő Red Bull Salzburggal találkozhatna.

20:20 A hivatalos nézőszám: 8714. Azért ez nemzetközi mércével mérve közel gyalázatos.

20:18 Gera Zoltán első félidő végén az oldalvonalnál az M4 Sportnak így értékelt:
– Nagyon sok a hiba, rosszul játszunk, a második félidőre összeszedjük magunkat és megnyerjük a mérkőzést, ennyi.

20:17 VÉGE AZ ELSŐ FÉLIDŐNEK.

20:17 45+3. perc: Ébresztőzik a Fradi-tábor, de ezt is hamar megunja.

20:16 45+2. perc: Arról még nem beszéltünk, egy busznyi albán szurkoló elkísérte a vendégeket a kényelmetlen útra. Még az is lehet, hogy örülni fognak a végén.

20:14 45.perc: 2 perc ráadás.

20:11 42. perc: Trashi próbálkozik, van önbizalma…20:0941. perc: ÖNGÓL, albán egyenlítés. Hüsing ér bele szerencsétlenül Filit megelőzve. 1-1

Oliver Hüsing Own Goal HD – Ferencváros 1-1… by eurofoot4

20:09 40. perc: Trinks elrontja a szabadot, aztán az albánok Trashi révén zavartalanul kivezetik a játékszert…

20:08 39. perc: Dilavert felrúgják az albán térfél közepe magasságában. Jó a hely.