Az Eb még tart, de csapataink már harcban állnak

Miközben még tart a franciaországi labdarúgó Európa-bajnokság, kedden megkezdődik a Bajnokok Ligája és az Európa Liga 2016/17-es idénye. A selejtező első fordulójában három magyar csapat, a Videoton, a Debrecen és az MTK érdekelt.

Mindhárom magyar együttes a második számú európai kupában szerepel, a sort az MTK kezdi, amely a kazah Aktobe vendége lesz 16 órától, majd a Videoton 18 órától fogadja a moldovai Zaria Baltit, végül a Debrecen 20.30 órától lép pályára a San Marinó-i La Fiorita otthonában.

Az M4 Sport a székesfehérváriak felcsúti összecsapását élőben közvetíti.

A magyar bajnok Ferencváros csak a második körben kapcsolódik a BL-selejtezőbe, ellenfele az albán Skenderbeu lesz.

BL-selejtező, 1. forduló:
kedd:
Flora (észt) – Lincoln Red Imps (gibraltári) 18.00
Valletta (máltai)  – B36 Tórshavn (feröeri) 19.00
The New Saints (walesi) – Tre Penne (San Marinó-i) 20.00
Santa Coloma (andorrai) – Alaskert (örmény) 20.00

EL-selejtező, 1. forduló:
kedd:
Rabotnicki (macedón) – Buducnost Podgorica (montenegrói) 18.00
Partizani Tirana (albán) – Slovan Bratislava (szlovák) 18.00
Käpäz (azeri) – Dacia (moldovai) 18.00
St. Patrick’s Athletic (ír) – Jeunesse d’Esch (luxemburgi) 20.45

csütörtök:
Aktobe (kazah) – MTK 16.00
Videoton – Zaria Balti (moldovai) 18.00
La Fiorita (San Marinó-i) – Debrecen 20.30
Dila Gori (grúz) – Sirak (örmény) 16.00
Santa Coloma (andorrai) – Lokomotiva Zagreb (horvát) 17.00
Admira Wacker (osztrák) – Spartak Myjava (szlovák) 17.00
Ventspils (lett) – Víkingur Göta (feröeri) 17.00
Bokelj Kotor (montenegrói) – Vojvodina (szerb) 17.30
FK Trakai (litván) – Nömme Kalju (észt) 18.00
Dinamo Minszk (fehérorosz) – Spartaks Jürmala (lett) 18.00

Sloboda Tuzla (bosnyák) – Beitar (izraeli) 18.00
Levadia Tallinn (észt) – HB Tórshavn (feröeri) 18.00
Atlantas Klaipeda (litván) – HJK (finn) 18.00
Bananc (örmény) – Omonia Nicosia (ciprusi) 18.00
Balzan (máltai) – Neftcsi (azeri) 18.00
Slavia Szófia (bolgár) – Zaglebie Lubin (lengyel) 18.30
IFK Göteborg (svéd) – Llandudno (walesi) 18.30
AIK (svéd) – Bala Town (walesi) 18.30
Europa FC (gibraltári) – Pjunyik (örmény) 18.30
Zimbru (moldovai) – Csihura Szacshere (grúz) 18.30
Kukesi (albán) – Rudar Pljevlja (montenegrói) 19.00
Siroki Brijeg (bosnyák) – Birkirkara (máltai) 19.00
AEK Larnaca (ciprusi) – Folgore (San Marinó-i) 19.00
Differdange (luxemburgi) – Cliftonville (északír) 19.00
Odd Grenland (norvég) – IFK Mariehamn (finn) 19.00
Midtjylland (dán) – Suduva (litván) 19.00
Vaduz (liechtensteini) – Szileksz (macedón) 19.00
Qäbälä (azeri) – Szamtredia (grúz) 19.00
Makkabi Tel-Aviv (izraeli) – Nova Gorica (szlovén) 19.15
Beroe (bolgár) – Radnik Bijeljina (bosnyák) 19.30
NSI Runavík (feröeri) – Sahtyor Szoligorszk (fehérorosz) 20.00
Domzale (szlovén) – Lusitanos (andorrai) 20.00
Teuta Durres (albán) – Kajrat Almati (kazah) 20.00
Spartak Trnava (szlovák) – Hibernians (máltai) 20.15
Connah’s Quay (walesi) – Stabaek (norvég) 20.15
Cukaricki (szerb) – Ordabaszi (kazah) 20.30
Aberdeen (skót) – Fola Esch (luxemburgi) 20.45
Linfield (északír) – Cork City (ír) 20.45
Hearts (skót) – Infonet (észt) 21.00
Shamrock Rovers (ír) – Rovaniemi (finn) 21.00
Skendija (macedón) – Cracovia (lengyel) 21.00
KR Reykjavík (izlandi) – Glenavon (északír) 21.15
Breidablik (izlandi) – FK Jelgava (lett) 21.15
Valur Reykjavík (izlandi) – Bröndby (dán) 23.00


Forrás:mno.hu
Tovább a cikkre »