A franciaországi foci-Eb teljes programja

Íme, mely csoportban ki, mikor, kivel meccsel, hogy Ön is összeállíthassa programját a következő hetekre!

CSOPORTOK (zárójelben a FIFA Európa-ranglistás helyezése)

A: Franciaország (10.), Svájc (9.), Románia (15.), Albánia (28.)
B: Anglia (6.), Oroszország (21.), Szlovákia (16.), Wales (18.)
C: Németország (2.), Ukrajna (12.), Lengyelország (20.), Észak-Írország (17.)
D: Spanyolország (3.), Horvátország (19.), Csehország (22.), Törökország (11.)
E: Belgium (1.), Olaszország (7.), Svédország (25.), Írország (23.)
F: Portugália (4.), Ausztria (5.), Magyarország (13.), Izland (24.)

MECCSMENETREND
CSOPORTMÉRKŐZÉSEK
június 10. péntek
Franciaország–Románia (A) – 21.00 (Stade de France, Saint-Denis. Játékvezető: Kassai Viktor)

június 11. szombat
Albánia–Svájc (A) – 15 óra (Stade Bollaert-Delelis, Lens)
Wales–Szlovákia (B) – 18 óra (Stade Bordeaux-Atlantique, Bordeaux)
Anglia–Oroszország (B) – 21 óra (Stade Vélodrome, Marseille)

június 12. vasárnap
Törökország–Horvátország (D) – 15.00 (Parc des Princes, Párizs)
Lengyelország–Észak-Írország (C) – 18.00 (Allianz Riviera, Nizza)
Németország–Ukrajna (C) – 21.00 (Stade Pierre-Mauroy, Villeneuve-d’Ascq)

június 13. hétfő
Spanyolország–Csehország (D) – 15.00 (Stadium Municipal, Toulouse)
Írország–Svédország (E) – 18.00 (Stade de France, Saint-Denis)
Belgium–Olaszország (E) – 21.00 (Stade des Lumières, Lyon)

június 14. kedd
Ausztria–Magyarország (F) – 18.00 (Stade Bordeaux-Atlantique, Bordeaux)
Portugália–Izland (F) – június 14. kedd 21.00 (Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne)

június 15. szerda
Oroszország–Szlovákia (B) – 15.00 (Stade Pierre-Mauroy, Villeneuve-d’Ascq)
Románia–Svájc (A) – 18.00 (Parc des Princes, Párizs)
Franciaország–Albánia (A) – 21.00 (Stade Vélodrome, Marseille)

június 16. csütörtök
Anglia–Wales (B) – 15.00 (Stade Bollaert-Delelis, Lens)
Ukrajna–Észak-Írország (C) – 18.00 (Stade des Lumières, Lyon)
Németország–Lengyelország (C) – 21.00 (Stade de France, Saint-Denis)

június 17. péntek

Olaszország–Svédország (E) – 15.00 (Stadium Municipal, Toulouse)
Csehország–Horvátország (D) – 18.00 (Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne)
Spanyolország–Törökország (D) – 21.00 (Allianz Riviera, Nizza)

június 18. szombat
Belgium–Írország (E) – 15.00 (Stade Bordeaux-Atlantique, Bordeaux)
Izland–Magyarország (F) – 18.00 (Stade Vélodrome, Marseille)
Portugália–Ausztria (F) – 21.00 (Parc des Princes, Párizs)

június 19. vasárnap
Románia–Albánia (A) – 21.00 (Stade des Lumières, Lyon)
Svájc–Franciaország (A) – 21.00 (Stade Pierre-Mauroy, Villeneuve-d’Ascq)

június 20. hétfő
Szlovákia–Anglia (B) – 21.00 (Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne)
Oroszország–Wales (B) – 21.00 (Stadium Municipal, Toulouse)

június 21. kedd
Ukrajna–Lengyelország (C) – 18.00 (Stade Vélodrome, Marseille)
Észak-Írország–Németország (C) – 18.00 (Parc des Princes, Párizs)
Csehország–Törökország (D) – 21.00 (Stade Bollaert-Delelis, Lens)
Horvátország–Spanyolország (D) – 21.00 (Stade Bordeaux-Atlantique, Bordeaux)

június 22. szerda
Magyarország–Portugália (F) – 18.00 (Stade des Lumières, Lyon)
Izland–Ausztria (F) – 18.00 (Stade de France, Saint-Denis)

június 22. szerda
Olaszország–Írország (E) – 21.00 (Stade Pierre-Mauroy, Villeneuve-d’Ascq)
Svédország–Belgium (E) – 21.00 (Allianz Riviera, Nizza)

június 23–24.: SZÜNNAP

NYOLCADDÖNTŐK
június 25. szombat
1) A2–C2 (Az A csoport 2. helyezettje – A C csoport 2. helyezettje) – 15.00 (Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne)
2) B1–A/C/D3 – 18.00 (Parc des Princes, Párizs)
3) D1–B/E/F3 – 21.00 (Stade Bollaert-Delelis, Lens)

június 26. vasárnap
4) A1–C/D/E3 – 15.00 (Stade des Lumières, Lyon)
5) C1–A/B/F3 – 18.00 (Stade Pierre-Mauroy, Villeneuve-d’Ascq)
6) F1–E2 – 21.00 (Stadium Municipal, Toulouse)

június 27. hétfő
7) E1–D2 – 18.00 (Stade de France, Saint-Denis)
8) B2–F2 –21.00 (Allianz Riviera, Nizza)

június 28–29.: SZÜNNAP

NEGYEDDÖNTŐK
I.: 1) és 3) győztese – június 30. 21.00 (Stade Vélodrome, Marseille)
II.: 2) és 6) győztese – július 1. 21.00 (Stade Pierre-Mauroy, Villeneuve-d’Ascq)
III.: 5) és 7) győztese – július 2. 21.00 (Stade Bordeaux-Atlantique, Bordeaux)
IV.: 4) és 8) győztese – július 3. 21.00 (Stade de France, Saint-Denis)

július 4–5.: SZÜNNAP

ELŐDÖNTŐK
I. és II. mérkőzés győztese – július 6. 21.00 (Stade des Lumières, Lyon)
III. és IV. mérkőzés győztese – július 7. 21.00 (Stade Vélodrome, Marseille)

július 8-9.: SZÜNNAP

DÖNTŐ: Az elődöntők győztesei – július 10. 21.00 (Stade de France, Saint-Denis)

(Bronzmérkőzés nincs.)


Forrás:mno.hu
Tovább a cikkre »